2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مال من همه وسایلم جز جاروبرقی و وسایل بزرگم بلانزوئه راضی هم هستم یک سال و نیم ازدواج کردم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
مال من همه وسایلم جز جاروبرقی و وسایل بزرگم بلانزوئه راضی هم هستم یک سال و نیم ازدواج کردم

از کجا این مارک رو گرفتی؟ چینیِ؟ دیگه لوازم اصل خیلی کمیابه، هر چی تو بازار میگردم کنوود هست اما میگن اصل نیست قیمتشم بالاس

از کجا این مارک رو گرفتی؟ چینیِ؟ دیگه لوازم اصل خیلی کمیابه، هر چی تو بازار میگردم کنوود هست اما میگ ...

نه ایتالیاییه...من از کرج خریدم ولی بازار تهرانم هست

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍