1147
1267

زیاد ب دلم نمیشینه من طلا ظریف دوست دارم اما دوست ندارم بزنم ذوقش اما خب بنظرتون بگم بهش یا نه؟یجورای 2دل هستم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادر خوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوند بزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت  برادرت  تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسام♡غزال👭نهال)           یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  خوب و عاشقانه داریم       در آخر                                    my religion i's humanity

اتفاقا اينارو زيادتر كني كنار هم خوشگلتر ميشن

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نـفس مامان خـودت ميدوني بعد كـلي انتـظار خدا تورو گـذاشته تو دلم❤️خـُدايا ازت خواهش ميكنم بچمو بِ سلامتي بذار بغلمون😭خودت كه ميبيني چقد اذيت شدم هنوزم ادامه داره😔قشنگم تو سالم و سلامت بيا بغلمون من قـول ميدم هيچ وقت در مورد اين روزايي كه داره سپري ميشه بـرام هيچي نگـم برات❤️ذره اي منت روي سرت نيس عشق جانم❤️نـفسكم قربون دست و پاي كوچولوت بشم من  توروخدا محكم و قوي سرجات بشين تا سر ٩ماه بياي بغـلمون❤️تو بنـد بنـد وجود مايي اخه ❤️بند بند وجودم به فـدات عشــ💙ــق مادر❤️خُدايا خودت حافظ كُنجدمون باش💙

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2869460/ختم-یاسین-فقط-8-تا-موندهبیاین شرکت کنید با اجازه استارتر

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
8
نه قشنگه که

جدی میگی بزرگ سن بالا نیست؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادر خوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوند بزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت  برادرت  تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسام♡غزال👭نهال)           یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  خوب و عاشقانه داریم       در آخر                                    my religion i's humanity

نه اصلا نگو اون با کلی ذوق گفته بت

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...

مبارکتون باشه

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  

چه خوشکلن ؟؟؟؟ به دستتم میاد ،نگو بهش حداقل الان نگو حالا روحیاتش رو خودت بهتر میدونی اگرم ناراحت نمیشه بهش بگو

فقط 36 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای برآورده شدن حاجاتم یه صلوات مهمونم کنید 😢😘
1226
قشنگه که 😊 خیلیا همینم نمیخرن

احساس میکنم سن بالاست بزرگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بابا بی خیال توام مثل منی  منم سر همین فکر کلی ضرر کردم هیچ همه النگوهامم به باد رفت   طلا طلاس  به اینش فکر کن  و همین که به فکرت بوده و واست خریده  حالا اگه شوهر من بود که با یه روسری یا پیرن سرهمش میکرد

چرا اینقدر قطع دسترسی میکنی آخه؟؟؟؟!!!!  حال میده بهت 😠😠😠
1220