2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
اگه پریودم نامنظم باشه چی 

اینو نمیدونم ولی برای منم خیلی دقیق نبود همیشه سه روز عقب مینداختم. ولی بعضی وقتا کاملا سرموعد بود. ولی یچیزی بگما من با وایتکس تست میکردم ک خیلیا میگن الکیه ولی با ازمایش و بی بی چک منفی بود حتی سونو ولی وایتکس مثبت بود و وقتی بی بی چک نشون داد من انگار مطمئن بودم و 5 هفته بود یعنی دقیقا از وقتی از وایتکس مثبت نشون داد. 

اینو نمیدونم ولی برای منم خیلی دقیق نبود همیشه سه روز عقب مینداختم. ولی بعضی وقتا کاملا سرموعد بود. ...

با وایتکس چجوری تست کردی؟

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
اینو نمیدونم ولی برای منم خیلی دقیق نبود همیشه سه روز عقب مینداختم. ولی بعضی وقتا کاملا سرموعد بود. ...

چ‌جالب‌نشنیده‌بودم‌تا‌حالا‌کسی‌از‌وایتمس‌استفاده‌کرده‌باشه

ممنون‌از‌راهنماییتون❤️❤️

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
با وایتکس چجوری تست کردی؟

داخل لیوان یبار مصرف ی مقدار وایتکس میریزی و ادرارت هم داخلش اگه کف کرد اومد بالا و کفش نخوابید ک حتی وقتی میریزی بیرون کف تو لیوان بمونه مثبته... 

داخل لیوان یبار مصرف ی مقدار وایتکس میریزی و ادرارت هم داخلش اگه کف کرد اومد بالا و کفش نخوابید ک حت ...

ممنون عزیزم

خدایا شکرت به خاطر نعمت فرشته کوچولویی که تو دلم گذاشتی💖💜💟 خداجونم تو رو به حق فاطمه زهرا دامن همه منتظرا رو سبز کن الهی آمین 🌹🌹
2706