1147
1273
عنوان

مامان نی نی های یک ساله

135 بازدید | 32 پست

نی نی شما راه میره به صورت مستقل؟

از روروئک استفاده کردید؟

دختر من فقط دستشو ول میکنه و چند ثانیه کوتاه میایسته

من روروئک نگرفتم چون یادمه داداشم چطور با روروئک می افتاد 

دخترم،‌ رها ...

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

راه میره روروئک داره اصلا ننشت شاید سه چهار روز

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در لعل لبت قند و عسل کرده ای پنهان🌋دیوانه ی دردانه ی دیوانه پسندان  🌎دیوانه شدم بس که تو دل میبری ای یاراز گوشه ی چشم تو غزل می چکد انگار👀یک شهر شده دلداده موهای بلندت  💇               جذاب ترین جاذبه شهر شده خندتانقدر نخند ناز نکن تاب ندارم💏از ترس همین دلبریات خواب ندارم 👫       Hamsaram  ...تیکر رسیدن ب خواستمه...
1258
پسر من 14 ماهشه روروئک دکترش گفت نشینه منم نزاشتم  مستقل فقط چند ثانیه می ایسته اصلا راه نمیره ...

اره بچه منم همینجوره

صحبت کردن چی؟

رها به من و باباش میگه دادا اونم هر وقت دلش بخواد

تاب تاب هم تاتا

دست دستی هم دَدَیی

پنکه هم بنگه

😑همین

دخترم،‌ رها ...

پسر منم چهارده ماهشه دو هفته ای میشه مستقل راه میره ولی بازم گاهی اوقات میفته حین راه رفتن.پسر من تو روروئک واینمیستاد اصلا

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری🌷🌷 خدا جون دوستت دارم🌷🌷
1281

روروئک داره ولی اصلا استفاده نشد میگن اصلا خوب نیست فقط چند بار به عنوان بازی ازش استفاده کرده

راه چند قدمی میره ولی طولانی نه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ جون تولدم مبارک😄اخه دیدم همه مشغولین گفتم لااقل خودم که میتونم به خودم تبریک بگم 😃🎈🎁🎂
از کی راه افتاد؟ خودتون تاتی تاتی میکردید باهاش؟ یا خودش یاد گرفت

اره عزیزم دستشو میگرفتیم الان ۱هفته میشه کامل راه افتاده باهاش تمرین کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در لعل لبت قند و عسل کرده ای پنهان🌋دیوانه ی دردانه ی دیوانه پسندان  🌎دیوانه شدم بس که تو دل میبری ای یاراز گوشه ی چشم تو غزل می چکد انگار👀یک شهر شده دلداده موهای بلندت  💇               جذاب ترین جاذبه شهر شده خندتانقدر نخند ناز نکن تاب ندارم💏از ترس همین دلبریات خواب ندارم 👫       Hamsaram  ...تیکر رسیدن ب خواستمه...
اره بچه منم همینجوره صحبت کردن چی؟ رها به من و باباش میگه دادا اونم هر وقت دلش بخواد تاب تاب هم ت ...

مامان بابا نه اه دد اینارو واضح میگه بقیه کلماتش نامفهومه

وَ جـ💙ـانِ مَن اَست اِستِقلالـ ...
1226
یه چیز دیگه دختر من یه سره داره اب دهنش میاد اگه پیشبند نزنم نیم ساعت یبار باید لباس عوض کنم و پیشبن ...

حتما برا دندونشه بچه ها باهم فرق دارن

وَ جـ💙ـانِ مَن اَست اِستِقلالـ ...
میبرم ولی نه زیاد هر بار شاید یکی دو دقه میترسم خسته شه

نه بزار یکم راه بره خسته نمیشه حداقل ده قدم بعد بزار یکم بشینه ۲ساعت بعد هم همینطور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما برا دندونشه بچه ها باهم فرق دارن

ببین دوتای پایین رو داره الان مگه نباید دوتای بالا در بیاد؟ مال رها انگار بازم پایینیها میخواد بیاد بیرون کناری های دوتا وسطی

دخترم،‌ رها ...
1252