2733
2734
عنوان

ب نظرتون نی نی خوشمل من چی میتونه باشه😄

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 69 پست

من خودم حسم میگی جفتشونم پسرن ولی بازم نمیدونم

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امیدوارم فقط سالم باشه دختروپسر هردودوست داشتنی هستن❤❤

جنینم ۲۷ برج قبل سقط شد در شیش هفتگی 💔دکترم میگه چون خیلی کوچیک بوده به زودی میتونی اقدام کنی واسه بارداری دوم .دعاکنین واسم 

❤❤❤❤

2738

پسره

من سر پسرم👇👇👇👇

شوری بستنی زیاد میخوردم تنبل بودم هیچ کاری نمی کردم ،وزن زیاد اضافه کردم23کیلو،صورتم تپل و خوشگل شده بود روز به روز زیباتر ،بستنی کیم بادمجان هندوانه زیاد میخوردم

ترسو تر بودم

سر دخترم👇👇👇👇

ترشی به شدت کدو و خربزه زیاد میخوردم دلیر بودم خیلی کم وزن اضافه کردم تشنه ام به شدت کم 8*9کیلو،بستنی و فالوده و لیمویی زیاد میخوردم،صورتم به شدت لاغر و زشت و سیاه

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ 
احتمالا پسره من دلم شیرینی میخواست خیلی دختر شد بعد تو سونو اگر سمت راست باشه دختره احتمال زیاد

سمت راست پسره 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
شیرینی از اول نمیخورم تو بارداری هم نخوردم قبلن هم اصلا ی شکلات دوس ندارم بزارم دهنم

پسره ....چون من دختر باردارم شیرین میخورم.....راستی ماه های اول چ دختر باشی چ پسر زرنگی مهم ماه های اخره من ۶ ماهمه نفسم درنمیاد شکم ندارما زیاد ولی خیلی احساس سنگینی میکنم  ماه های اول در حال بدوبدو بودم

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

من سر دخترو پسرم همه چیم یکی بود هم ویار هم ترشی و شوری فقط سر دخترم سه ماه اول حالم بد بود سر پسرم پنج ماهه از ویار دارم میمیرم تموم نمیشه 

خدا مرا به اسم کوچک میشناسد. Meow𓃠
2706