2726
عنوان

ب نظرتون نی نی خوشمل من چی میتونه باشه😄

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فداتتتم گلم ⚘⚘

🌹🌹🌹🌹🌹  خواهش میکنم 

هر چی باشه چه دختر چه پسر مامان مهربونی مثل شما خیلی دوستش داره 

پس مهم اینه سالم باشه 🌹🌹🌹🌹🌹

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

واسه نینی های منم میگید دوقلو از اول فقط چیزای شورو ترش دوس دارم میخورم ویارم ک افتضاح صبح ظهر شب کلا حالت تهوع و بالا میارم و فقط دوس دارم بخوابم  

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
راستی چندهفته جنسیت نشون میده

۱۸

برای من ۱۲ هفته گفتن دختره ولی ۱۸ هفتگی هم صددرصد گفتن دختره😍😍😍

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤

حس من میگه خودتم میدونی پسره

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2706