1464
1459
عنوان

ب نظرتون نی نی خوشمل من چی میتونه باشه😄

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 69 پست
فداتتتم گلم ⚘⚘

🌹🌹🌹🌹🌹  خواهش میکنم 

هر چی باشه چه دختر چه پسر مامان مهربونی مثل شما خیلی دوستش داره 

پس مهم اینه سالم باشه 🌹🌹🌹🌹🌹

میگه همیشه "تو قلبمی" .... اِبرام بهش بگو من جاهای         شلوغُ دوست ندارم ....

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

حسم میگ دختر

خانوما برا منم بگید بنظرتون بچه اولم چی میشه

البته من باردار نیستما

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مستان همه افتاده و ساقی نمانده...                            یک گل برای باغبان باقی نمانده...                              صحرا همه گلگلون شده...🌷                                         هر بلبلی دل خون شده...💔                                        مظلوم حسینم...      مظلوم حسینم...  
من ميگم دختره دليلمم اينه خودم عاشق دخترم دوس دارم ني ني همه دختر باشه

انشاللع 😗😗😗

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بعده ۲سال باکلی ناامیدی منو به ارزوم رسوندی ۹۸/۱/۲۶تست من +شد خدارو هزار بار شکر خدایا  ب سلامتی بزار تو بغلم و قسمت همه منتظرا ...واسم صلوات بفرسین قلبش تشکیل بشه نیمه شعبان  فهمیدم باردارم هدیه امام زمان خودت مواظبش باش دختر نازم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم😙
1473

واسه نینی های منم میگید دوقلو از اول فقط چیزای شورو ترش دوس دارم میخورم ویارم ک افتضاح صبح ظهر شب کلا حالت تهوع و بالا میارم و فقط دوس دارم بخوابم  

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا بیان بزرگ بشن میخوان بهشون بگن دوقلوعیید😍😍😍😍😍
راستی چندهفته جنسیت نشون میده

۱۸

برای من ۱۲ هفته گفتن دختره ولی ۱۸ هفتگی هم صددرصد گفتن دختره😍😍😍

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

حس من میگه خودتم میدونی پسره

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
نمیدونم چرا حس من میگه پسر

خودمم حس پسر دارم ولی میگم دختره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بعده ۲سال باکلی ناامیدی منو به ارزوم رسوندی ۹۸/۱/۲۶تست من +شد خدارو هزار بار شکر خدایا  ب سلامتی بزار تو بغلم و قسمت همه منتظرا ...واسم صلوات بفرسین قلبش تشکیل بشه نیمه شعبان  فهمیدم باردارم هدیه امام زمان خودت مواظبش باش دختر نازم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم😙
1334
شیرین دوس نداری ترش دوس داری؟

شیرینی از اول نمیخورم تو بارداری هم نخوردم قبلن هم اصلا ی شکلات دوس ندارم بزارم دهنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خودم حسم میگی جفتشونم پسرن ولی بازم نمیدونم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا بیان بزرگ بشن میخوان بهشون بگن دوقلوعیید😍😍😍😍😍

امیدوارم فقط سالم باشه دختروپسر هردودوست داشتنی هستن❤❤

جنینم ۲۷ برج قبل سقط شد در شیش هفتگی 💔دکترم میگه چون خیلی کوچیک بوده به زودی میتونی اقدام کنی واسه بارداری دوم .دعاکنین واسم 

❤❤❤❤

1474
ان تی رو بزار تا بگم بهت 

میتونی بزارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اونروز بی بی چکت مثبت شد یادم سپردم کاربریت و بعد ده بار تبریک گفتم تو هر تاپیک دیدمت اما اصلا مح ...

😅😅😅😅والله من تازه اسمتو اینجادیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پسره

من سر پسرم👇👇👇👇

شوری بستنی زیاد میخوردم تنبل بودم هیچ کاری نمی کردم ،وزن زیاد اضافه کردم23کیلو،صورتم تپل و خوشگل شده بود روز به روز زیباتر ،بستنی کیم بادمجان هندوانه زیاد میخوردم

ترسو تر بودم

سر دخترم👇👇👇👇

ترشی به شدت کدو و خربزه زیاد میخوردم دلیر بودم خیلی کم وزن اضافه کردم تشنه ام به شدت کم 8*9کیلو،بستنی و فالوده و لیمویی زیاد میخوردم،صورتم به شدت لاغر و زشت و سیاه

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك يا جدا يا ابا عبدالله الحسين(ع)    🏴                 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ 
1450