2726

سلام.لطفا من رو راهنمایی کنید چه خوراکی های مفید و مضر هست برای ماه اول. 

من الان تو هفته ی ۴ هستم.

و خدایی که در این نزدیکیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم امروز موعدم هست، شنبه میرم ازمایش فعلا روزی هزار تا بی بی چک میزنم

من یک هفته قبل موعودم گذاشتم ب بی چک مثبت شد چندتا گذاشتم تا بعد رفتم ازمایش.من این ماه ماه اولم بود باورم نمیشد .روزی هزار بار خدارو شکر میکنم.فقط چند روزه یه طرف زیر دلم میسوزه نکنه چیز بدی باشه؟

من یک هفته قبل موعودم گذاشتم ب بی چک مثبت شد چندتا گذاشتم تا بعد رفتم ازمایش.من این ماه ماه او ...

وا چه جالب

منم ماه اولم بود

واسه همین اصلا انتظار نداشتم که بشه

شوک شدم منم

میگن درد های خفیف این دوران طبیعی هست

نکران نباش

وا چه جالب منم ماه اولم بود واسه همین اصلا انتظار نداشتم که بشه شوک شدم منم میگن درد های خفیف ای ...

احتمال میدم عفونت قارچی داشته باشم .نمیدونم شنبه برم دکتر ببینم چی میگه

بسیاری از غذاهای مضر در بارداری شناخته شده هستند مثلا بیشتر افراد خطرات ناشی از خوردن ماهی با جیوه‌‌ی بالا یا گوشت خام را درک می‌کنند اما غذایی دیگری هم هستند که ناشناخته باقی مانده و افراد از آن بی‌اطلاع هستند. بارداری روی سیستم ایمنی بدن تاثیر می‌گذارد و ممکن است بعضی از خانم‌ها را مستعد ابتلا به عفونت کند. بسیاری از غذاها دارای باکتری یا میکروب‌های عفونی هستند که ممکن است دوران بارداری را با مشکل مواجه کند. حتی در مواردی که زن باردار احساس بیماری نکند ممکن است برخی از میکروب‌ها روی جنین تاثیر بگذارد.