2410
2553
عنوان

خانوما یه لحظه میاین

57 بازدید | 7 پست

سلام من پریودی هام نامنظم دکتر رفتم قرص پروژسترون داده گف از روز ۱۵ قائدگی تا ۲۵ بخورم ینی ده روز حالا نمیدونم روزی یه دونه باید بخورم یا دوتا؟تاحالا کسی از این قرص استفاده کرده؟روزی چندتا؟جواب هم دیدین؟ممنون میشم راهنمایی کنید  

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رفتم گف هر دکتری ی جور تجویز میکنه 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2720
روری یدونه

شما استفاده کردی ؟دستور مصرفش مثل مال من بود؟جواب گرفتی ؟بعد چه مدت

آره من دوفاستون خوردم 

بعد اینکه ده روز گذشت دوباره صبر میکنی تا پریود بشی بعد مث دستور قبل استفاده میکنی

تازمانی که قرص گیخوردم منظم بود قطع میکنم باز نامنظم میشه یه مدته ولش کردم دیگه نمیخورم

آره من دوفاستون خوردم  بعد اینکه ده روز گذشت دوباره صبر میکنی تا پریود بشی بعد مث دستور قبل اس ...

وا یعنی فقط با قرص میشه تنطیم کرد نخوری دوباره بهم میریزه .شما بعدش رفتی دکتر که بگی اینجوریه ؟چیزی دا

2714