2726

من خیلی مرددم پسرم 5سالو 3ماهشه.خیلی از تنهایی نق میزنه خودمم دوس دارم ولی فکرحاملگی دوباره فکر وضع مملکت مرددم میکنه پسرتون چن سالس شماها دوس دارید بچه دوم چی باشع

BabyFetus Ticker

من خیلی دختر دوس دارم ولی بیشتر دوس دارم همجنس باشن چون وقتی بزرگ بشن حتمن یه اتاق جدا میخان برا خودشون ماهم که توان خونه سه خاب رو نداریم منو شوهرمو میخان از اتاق بندازن بیرون 😂

BabyFetus Ticker

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام...منم یه پسر دارم چهار سال و سه ماهه....الان شیش ماهه اقدام کردم به بارداری ولی نتیجه نداده....هم خودم هم شوهرم دوس داریم دوتا بچه داشته باشیم گرچه وضعیت اقتصادی و مشکلات دیگه هست اما دوست نداریم بچمون یدونه بمونه بدون خواهر یا برادری....مخصوصا وقتی بزرگ میشه این خلا بیشتر حس میشه...

سلام...منم یه پسر دارم چهار سال و سه ماهه....الان شیش ماهه اقدام کردم به بارداری ولی نتیجه نداده.... ...

وضعیت اقتصادیتون چطوریه. 

چرا شش ماهه نشدی اولی هم انقد طول کشید یا دومی فرق داره

BabyFetus Ticker

من تازه تصمیم گرفتم واسه اوردن دومی . مطمعن بودم اگه نیارم پشیمون میشم صد درصد.پسرم سه سال و یکماهشه.و ازاین ب بعد قرار نیست جلوگیری کنم.جنسیتم اصلا برام مهم نیست .دختر بشه چه بهتر.پسرم بشه خوبه دو تا همجنس.بسپار بخدا.

👨‍👩‍👦‍👦
وضعیت اقتصادیتون چطوریه.  چرا شش ماهه نشدی اولی هم انقد طول کشید یا دومی فرق داره

خوبه الحمدلله...منظورم بیشتر آینده بچه هاست شغل و مسکن و این چیزا.....اولی همون ماه اول باردار شدم ولی این هنوز منتظرم...

جدی تو چی داری چنتا .خیلی میترسم ازینکه بهش فک کنم واقعن

من بچه ندارم ولی وقتی بچه بیارم دوتاشو پشت سر هم میارم اصلا فاصله نمیندازم اونجوری هم بچه ها باهم بازی میکنن و روحیه بهتری دارن هم خودت راحت میشی

فک کن بچه اولت بزرگ شه بعد که راحت شدی از بچه داری دوباره از اول شرو کنی بچه دومو بزرگ کنی

من تازه تصمیم گرفتم واسه اوردن دومی . مطمعن بودم اگه نیارم پشیمون میشم صد درصد.پسرم سه سال و یکماهشه ...

انشالا تیکرت زودتر واقعی بشه پس من از همه عقب ترم فقط گاهی بهش فک میکنم

BabyFetus Ticker

من پسرم 4سال ویکماهشه اصلا وابدا به دومی فکر نمیکنم راستش ریانشه ما ازنظرمالی مشکلی نداریم ولی خب پسرم نوزادیش خیلی اذیتی بود وشلوغ الانم که الانه جایی میرم پی شیطنت وشلوغیه اصلا حال وحو.صله شب بیداری واذیت بچه کوچیک روندارم بالاخره بچه توهرسنی احتیاج به مزاقبت داره وای تصورشم سخته ازاینور پسرم ازاونور یه نوزاد دیگه ازعهده من ساخته نیست سخته واقعا

خوبه الحمدلله...منظورم بیشتر آینده بچه هاست شغل و مسکن و این چیزا.....اولی همون ماه اول باردار شدم و ...

ای وااا منم اولی ماه اول شدم پس احتمال داره دومی طول بکشه

BabyFetus Ticker
2706