1147
1273

۱۳ کیلو کم کردم پسرم ۱۴ ماه اس توی هر مجلسی میرم همه با دست نشونم میدنم و مدام بهم میگن وای فلانی چقد لاغر شدی بنظرتون چیکار کنم

برو بدنسازی دوره حجم بدنت رو فرم میاد

🧚‍♀️پریزادم دوستان قشنگم  همون پریزاد                   😂                       همسرم این عکسو فرستاد گفت شبیهته                                منم گذاشتم پروفایلم دوباره نپرسین همون پریزادی یا نه😂

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279

چندبودی حالاچندشدی؟

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمارش معکوس شروع شده🥰دخترم دل تودلم نیست برای دیدنت دارم لحظه شماری میکنم 👶فقط میخوام باخاطره خوش ازبیمارستان بزنیم بیرون اونم یه روزبعدازسزارین.داداشتم هرروزمیپرسه پس آجی کی میاد😘خدایااین دوسه هفته ام به خوبی وخوشی تموم بشه🤲🙏من برای اومدنت اماده ام وهمه دردی روبه جون میخرم واسه اومدنت😘😘😘😘😘😘😘😘

بگو شوهرم اینجوری دوس داره 😬

من چاق میشم 

لاغر میشم

کوتا میمش بلند میشم

زشت میشم خوشگل میمش هرکی نظر‌میده میگم شوهرم اینجوری دوس داره لال میشن

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

والا عزيزم باور كن چاقم بودي همين بساط بود در دروازه بسته ميشه دهن مردم نه اصلا از حسادتشونه همه حسرت ميخورن بعد از زايمان لاغر شن تندي خداتو شكر كن و خوشحال باش ك دارن ميسوزن و نميتونن بهت برسن 

رها هستم ☺️
1257

منم شیرمیدم کلی لاغرشدم عروسی خواهرم بودزن همسایه بابام اینا بهم گفت مث پیرزن چروکیده شدی خیلی دلم شکست چندروزپیش هم عمه ام مسخره ام کرد تو جمع ولی ایندفعه ساکت نموندم جوابشو دادم دلم راحت شد اگه میذاشتم تو دلم بمونه عقده سرباز میکرد

خدایا شکرررررررت
منم شیرمیدم کلی لاغرشدم عروسی خواهرم بودزن همسایه بابام اینا بهم گفت مث پیرزن چروکیده شدی خیلی دلم ش ...

چرا برام سواله بعضی ها مثل ما توی دوران شیردهی اینقد لاغر میشن من اصلا سابقه نداشت اینجوری لاغر شدن

1252