2737
2734
عنوان

خانمهایی که به پوستشون میرسن بیان

1275 بازدید | 19 پست

سلام خانما.یه کرم دورچشم خوب بهم معرفی کنید.فوم صورت چی خوبه؟فوم بهتره یاشیرپاکن؟.کرم آبرسان چی خوبه .کلا راهنماییم کنید.اصلا ازاین چیزا سردرنمیارم..ممنون ازهمه 

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏
ابرسان خوب من بهتون اسكين كد معرفي ميكنم اگه قيمت مهم نيست براتون

قیمتش وبگین بیزحمت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من ابرسان و کرم دورچشم اوریفلیم استفلده میکنم خداییی عالیههه من که کلا ازمحصولاتش راضیم

ممنون .فوم چطور.فرق فوم باشیرپاکن چیه؟کدومشون بهتره بخرم

2738
٣٠٠خورده اي ولي واقعا اثر داره دكتر پوست نوشت براي خواهرم همراه با لايه بردار  پوستش جون گرفت ...

خیلی گرونه بودجم نمیرسه  

خوب گفتم من میکنم عالبه

اره ممنون ازشما.ولی میگم بقیه هم نیومدن بگن نظرات وبخونم..فقط تاپیکای جاری ومادرشوهری سریع میرن جواب میدن

کرم رفع تیرگی دور چشم سینگ ایز بیلیوینگ هیدرا اپتیمالز Optimals Hydra seeing is believingکرم دور چشم با فرمولی قدرتمند با قدرت آبرسانی بالا و اکسیژن فعال که اکسیژن کافی را به پوست دورچشم می رساند.پف زیر چشم را کاهش می دهد و حلقه تیره دور چشم را کم رنگ می کند.و چروکهای ریز را از بین می برد.حاوی کافئینمناسب همه سنین و همه نوع پوست.15 میلی لیترقیمت: 75 هزار تومان ❌ 1 عدد موجود❌

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
خیلی گرونه بودجم نمیرسه    

اره واقعا حالا فكر كن ادم مجبوره هر ٢،٣ماه بخره

البته تو تاپيكاي قبلي خانوما از ابرسان ايراني خيليم راضي بودن يه سرچي كن اسمش هست

2706