2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شبا ساعت دوازده یک میخوابه. صبح ساعت ده بیدار میشه. ظهر ساعت دو میخوابه تا شیش عصر دیگه نمیخوابه تا ...

خوش بحالت   پسرمن ۹ماهشه  شب یک میخوابه   صبح بدون استثناهرروز ۷بیداره   وظهر۱۲تا۱۲:۳۰ چرت میزنه   همین

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏
خوش بحالت   پسرمن ۹ماهشه  شب یک میخوابه   صبح بدون استثناهرروز ۷بیداره  ...

چقدر كم مي خوابه البته پسر من هم حدوداي ١٢ مي خوابه تا حدود ١٠ صبح اما تا اون موقع حداقل يك بار مدفوع مي كنه و شير مي خوره و چند وقتي هست ساعات حوالي ٥ يا ٦ صبح شروع مي كنه به بازي و يك الي دو ساعت طول مي كشه دوباره بخوابه

2738
چقدر کم میخوابه. چه جوری به کارات میرسی 

به سختیییییی   گاهاگریه میکنم   خودشم قربونش برم فضوله هرجابرم میادمیپیچه به پام

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏