1265
1267

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

شبا ساعت دوازده یک میخوابه. صبح ساعت ده بیدار میشه. ظهر ساعت دو میخوابه تا شیش عصر دیگه نمیخوابه تا ...

خوش بحالت   پسرمن ۹ماهشه  شب یک میخوابه   صبح بدون استثناهرروز ۷بیداره   وظهر۱۲تا۱۲:۳۰ چرت میزنه   همین

نفرینم پشت سراونایی که سرنوشت زندگیمو عوض کردن...ازتون نمیگذرم هرگز ...هرلحظه ای که ناراحت میشم و بااین اعصاب بهم ریخته وروحیه ی داغونتر  سرپسرهفت هشت ماهه مم حتی دادمیکشم  هرلحظه ای که میبینم از صدبرابر ازخودم کمتراش عقب موندم توهمه چیز    هرلحظه که حسرت میخورم برگردم به گذشته و و و و نمیشه !!!!  همون لحظه ها نفرینم پشت سرتون    خداازتون نگذره  من که نگذشتم
1258
خوش بحالت   پسرمن ۹ماهشه  شب یک میخوابه   صبح بدون استثناهرروز ۷بیداره  ...

چقدر كم مي خوابه البته پسر من هم حدوداي ١٢ مي خوابه تا حدود ١٠ صبح اما تا اون موقع حداقل يك بار مدفوع مي كنه و شير مي خوره و چند وقتي هست ساعات حوالي ٥ يا ٦ صبح شروع مي كنه به بازي و يك الي دو ساعت طول مي كشه دوباره بخوابه

چقدر کم میخوابه. چه جوری به کارات میرسی 

به سختیییییی   گاهاگریه میکنم   خودشم قربونش برم فضوله هرجابرم میادمیپیچه به پام

نفرینم پشت سراونایی که سرنوشت زندگیمو عوض کردن...ازتون نمیگذرم هرگز ...هرلحظه ای که ناراحت میشم و بااین اعصاب بهم ریخته وروحیه ی داغونتر  سرپسرهفت هشت ماهه مم حتی دادمیکشم  هرلحظه ای که میبینم از صدبرابر ازخودم کمتراش عقب موندم توهمه چیز    هرلحظه که حسرت میخورم برگردم به گذشته و و و و نمیشه !!!!  همون لحظه ها نفرینم پشت سرتون    خداازتون نگذره  من که نگذشتم
8