2737
2734

من وقتی با شوهرم نامزد شدیم شوهرم خیلی پولدار بود خیلی خرجم میکرد خیلی تفریح میرفتیم خیلی عشق حال میکردیم خیلی خیلی زیاد عاشقش بودم اونم همین طوررر 

ولی کل زندگیمو پدر شوهرم به باد داد بماند قصه اش مفصله

الان چیشدیم پولمون ک از دست دادیم با ی پسر هیچ مشکلی نداریم ولی در کنار بی پولی بگم چی سرمون اومد

از هم دور شدیم 

عشقمون کم رنگ شد خیلی

خانواده هامون از هم ترد شدن چندین ساله قهرن

حرمت ها بین منو خانواده شوهرم شکست

من ی بار خود کشی کردم

عصبی شدم قرص اعصاب مصرف میکنم افسردگی شدید گرفتم ک هنوزم ی کم دارم

و هزارنننن چیز دیگ 

فقط میگیم خدا روشکر سرطان نداریم درد بی علاج نداریم ک ممکنه هم فقر بی پول دچار شه هم پولدار

تا اونجا ک من برسی کردم

فقیرا بیچاره ها درد مرضشون بیشتره

خلاصه کلام پوووووول خیلی خیلی خوشبختی میاره

میگن نمیاره ک ما دلخوش باشیم

😑😑😑😒😒😒😭😭

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

فقط دلم پر بود😢

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

من همیشه میگم شرط لازم اما کافی نیست 😊باتوجه به زندگی خودم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام عزیزم اپلیکشن آسرو رو از مایکت یا گوگل دانلود و نصب کن هزینه ای نداره فقط در روز 5الی10دقیقه زمان میزاری تبلیغ هارو ب مدت20ثانیه میبینی روزانه25تبلیغه و ب ازای 25تا 2000تومن پول میگیری , فقط باید موقع نصب کد معرف وارد کنی

اگه مشکلی در دانلود داشتین یا سوالی بود از تل پیام بدین تا ب کانال عضو بشید و اطلاعات بیشتری کسب کنید برنامه جهت دانلود در کانال هست🌸

من به کسایی احترام میزارم که لیاقتشو دارن، نه کسایی که انتظارشو دارن😊
2738

برای رسیدن بهش خیلی تلاش کن اگر اعتقادت اینه ، مثلا خیلی زیاد درس بخون یه رشته ی نون و ابدار بخون، کار کن دو سه جا ... هرچیزی به ذهنت میرسه انجام بده

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
بخاطر پول خودکشی کردی🤔🤔

ن بخاطره مشکلاتی ک کنار بی پولی ب وجود اومد

2706