2726
عنوان

اونایه چن روز دیگه موعدشونه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 133 پست

منم ۲ماهه اقدامم 

۲۹موعدمه 

از علایم فقط درد دارم مثل پریودی 

امروز بی بی چک زدم منفی بود خیلی گریه کردم😭😭😭😭😭😭

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟؟علاعم داری؟

اخه زخم رحم دارم نمیدونم جسی با زخم حامله شده یانه تو گوگل که سرچ کردم یه تاپیک تو نی نی سایت بود خیلی ها گفته بودن بازخم باردار شدن دیگه زیاد متمعن نیستم والا

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
منم ۲ماهه اقدامم  ۲۹موعدمه  از علایم فقط درد دارم مثل پریودی  امروز بی بی چک زدم م ...

عزیزم زیاد بهش فکر نکن روز موعد بزن  ممکنه جواب بده الان شاید لانه گزینیت باشه

2728
منم ۲ماهه اقدامم  ۲۹موعدمه  از علایم فقط درد دارم مثل پریودی  امروز بی بی چک زدم م ...

منم امروز زدم منفی بود اما ناراحت نشدم چون زودخ

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
😂😂😂حالا اگه باردار باشی چی  ناراحت نمیشه

چراحتی احتمالشم میدم افسرده شه اخه خیلی قسط داریم خرج خودمونو بزور میده میگه نمیخوام بچم تونداری بزرگ شه اون بچه آینده میخواد دلیل بچه نخواستنش فقطاینه ولی  خب چیکارکنم خیلی بچه میخوام

اخه زخم رحم دارم نمیدونم جسی با زخم حامله شده یانه تو گوگل که سرچ کردم یه تاپیک تو نی نی سایت بود خی ...

اینم بگم که من چند روز پیش بد جور پشتم درد میکرد عضله های بازوم گرفته بود گردنم گرفته بود از ارن روز راه رفتنم یه جوریه نمیدونم دیروز بود کی بود کمرم درد میکرد یه کمم دلم یه زره تیر کشیم همین

سلام من حدودا سه روز مونه ب تخمک گزاری وتا روز تخمک گزاری هروز نزدیکی داشتم و الان حدودا دوهفته بیشتر میگزره و ٤ روز ب پریودیم مونده و لکه قهوه ای صورتی حدودا میبینم و درد کمر دارم و ک نفخ و انقباضات شکمی دارم و دمای بدنم بالاست جوری ک شوهرم میگه تب داری و سرگیجه و سردر دارم گهگاهی روزای اول ترشحاتم سفید بود و زیاد ک هیچ وقت اینطوری نبودم و میلی ب غذا ندارم بنظرتون ممکنه من باردار باشم؟؟

چراحتی احتمالشم میدم افسرده شه اخه خیلی قسط داریم خرج خودمونو بزور میده میگه نمیخوام بچم تونداری بزر ...

ایشالا باردار باشی 

چراحتی احتمالشم میدم افسرده شه اخه خیلی قسط داریم خرج خودمونو بزور میده میگه نمیخوام بچم تونداری بزر ...

شوهر منم اولا اینو میگفت ماهم زیاد قسط داریم ولی دی نتونست تحمل کنه منم خیلی بهش گفتم تااین که خودش گفت دیگه از الان اقدام میکنیم 

سلام من حدودا سه روز مونه ب تخمک گزاری وتا روز تخمک گزاری هروز نزدیکی داشتم و الان حدودا دوهفته بیشت ...

اره ممکنه .دمایه بدنتو کی میگیری؟؟؟رو چنده؟

من ۲۴تا نهایت ۲۶موعدمه اخه همیشه جلومیندازم چند روز اولین اقداممه ۳روز پیش بی بی زدم منفی بود ببینم چی میشه بیشتر کسایی  که نی نی پسرداشتن بی بی تا یه  هفته قبلم مثبت شده ولی دخملا دیر تره البته این فقط حس منه هاااااا 😂😂

2706