1874
1955

بچه من وشوهرم هر هفته جمعه میریم به خونواده هامون سر میزنیم پسر بزرگم شیش سالشه یه بار من میبرمش با خودم خونه مامانم یه بارم اون میبره خونه باباش... امروز خواهرم برا نهار فردا ما رو دعوت کرده خونشون بعد سه ماه میخوایم بریم اونجا ولی  شوهرم نمیزاره پسرم رو ببرم با خودم میگه نوبت منه باید با من بیاد پسرم هم این خاله شو خیلی دوستداره هرچی گریه میکنه میگه من دوستدارم برم خونه خاله شوهرم نمیزاره....ماهم دعوامون شد خلاصه خیلی کلافه هستم ...چیکار کنم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
1967
8

چه قرار بدی گذاشتین خودتون جدا بچتونم تقسیم کردین حتی خب معلومه که تهش لج.و لجبازی میشه بهتره ازاین ببعد صبح تا ظهر خونه مادر یکیتون و بعدازظهر تا شب هم خونه مادراون یکی برید باهم مواقعی هم که جایی دعوت میشید که استثنا هست و خونه مادر رفتن کلا کنسل میشه تا هفته بعدش

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 
نه نمیاد.اون فقط دوستداره با خانواده خودش رفت وآمد کنه که برا منم سخته..منم گفتم نمیرم خونه اقوامش

خب منطقي هست حرف شمل ولي بخاطر بچه بايد كوتاه بياد اين بيشتر لج دارهه به جا دعوا بگو بچه رو از خودت كينه ايي ميكني 

1718