2726
عنوان

ترک بارداری تون از هفته چند شروع شد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 28 پست
ای جان مبارک عزیزم ببین چه جیگری میشه

میگفتن بنداز هم شوهرم هم مادرشوهرم سریع عروسی کردیم ولی الان ک دل ندارن بچه طوریش شه هدیه خداه 

جرم ما محرومان هیچگاه ثابت نمی شود چون کارگری اثر انگشتمان راساییده است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا من سر بچه اولم  اصلا ترک برنداشت تا هفته ۳۲  یهو شروع شد تا هفته۳۵ حتی پا هام و زیر بغلم تا یه حدودی از  دستمم ترک برداشت شدیدددد .الان سر دومی هم تازگیا احساس میکنم شروع شده..

میشه دعا کنید برام " حاجت " بگیرم😭😞
2728
الهی عزیزم.ان شا الله به سلامت زایمان کنی..برای منم دعاکن..

مرسی ‌...ابجی خواهر من بعد ۴ ماه اقدام مداوم باردار شد ببین تخمک گذاریت کی هستش تخمک گذاری هر کس فرق داره مال من فردای پریودیمه مال دوستم ۸ روز بعد پریودی هر وقت ترشحت زیاد شد اقدام کن 

میگفتن بنداز هم شوهرم هم مادرشوهرم سریع عروسی کردیم ولی الان ک دل ندارن بچه طوریش شه هدیه خداه 

آفرین که کاری نکردی عزیزم هیچ هیچ کار خدا بی حکمت نیست اینو مطمین باش حتما اینطوری به صلاحتون بوده در آینده به حکمت خدا پی میبری خدا ان‌شاءالله حفظش کنه و به سلامتی به دنیا بیاد

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
آفرین که کاری نکردی عزیزم هیچ هیچ کار خدا بی حکمت نیست اینو مطمین باش حتما اینطوری به صلاحتون بوده د ...

مرسی ابجی 🌹🌹

ممنون عزیزم..میشه بگی چه روزایی؟منظورم اینکه نزدیک تخمک گذاری بود

عزیز من دوره ها ۲۱-۲۲ روزه بود روز هفتم پریودم که تموم شد کیت تخمک گذاری گذاشتم دیدم دومین خطش کمرنگ  شده فهمیدم نزدیک تخمک گذاریم همون شب اقدام داشتیم با دهمین شب از پریودم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم