2726
عنوان

کیا تا حالا سینال اف زدن؟!

760 بازدید | 20 پست

من روز ۸ و ۹ ۱۰ دکتر روزی یکی نوشته

الان روز ۱۰ ولی هیچ درد تخمدانی ندارم

میترسم اثر نکرده باشه

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
چ دكتري ميري؟ تهران هستيد؟ 

ن خوزستانم

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ربطی نداره حتما که نباید درد داشته باشی

جدی یعنی امیدوار باشم اثر کرده؟

من بدون دارو فولیکول ۱۱ داشتم

جدی یعنی امیدوار باشم اثر کرده؟ من بدون دارو فولیکول ۱۱ داشتم

ایشالله که اثر کرده..ولی من خودم زدم فولی ۲۱ بود همه چی عالی و خب متاسفانه جواب نگرفتم..ولی وقتی میزدم شکمم ورم میکرد..ایشالله شما جواب بگیری

من، ولی گونال اف.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
ایشالله که اثر کرده..ولی من خودم زدم فولی ۲۱ بود همه چی عالی و خب متاسفانه جواب نگرفتم..ولی وقتی میز ...

روزی ۳ تا لتروزول خوردم با سینال کنارش

شما هم وقتی فولیکول بالغ داشتی درد تخمدان نداشتی

ان شالله جواب میگیری عزیزم

اگ دوس داری منشنت کنم تو تاپیک اقدامیا

من

شما هم درد تخمدان نداشتی ولی دارو اثر کرده بود؟

من چند سري hmg زدم اثر نكرد دوست دارم ي بارم اين امپولارو امتحان كنم  بنظرتون اينا بهتر نيست؟؟ ...

میگن ک قوی تر از hmg

2706