2737
2739

معلوم نی چش بود خونه با شوهرش دعوا کرده پریود بود یا چی ،چنان محکم این پمپ سرنگ رو گرفت کشید عقب که یهو سوزن تا ته رفت تو رگ من تازه اون پمپیه هم  از مخزن سرنگ در اومد  خونا پاشید همه جا بیشور کلی خونمم هدر داد مجبور شد باز از اون دستم دوباره خون بگیره الان انقده دستم درد میکنه فک کنم رگمو پاره کرد چون دستم کبود شده خیلی تازه با این وضع هم که خودم پریودم اینم اینجور خون ازم گرفت نابودم کرد 

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر ناز نازی هستی😒

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2738

الان اونا که فوبیا دارن بدتر میشن   باور کنین من خودمم از آمپول میترسم اما راحت میرفتم آزمایش میدادم الان این با من اینکارو کرد دیگه از آزمایش خونم میترسم

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
اوووو چقققد وحشی بوود😑😒

خییییییییلی   

2706