1147
1267
عنوان

موای خشک و وز وزی بدویین بیایم

195 بازدید | 27 پست

سلام عشقولیا...من موهام تا کمرم بلند شده,تا حالا رنگم نزدم,خیلی وز وزی شده,شامپو شبنم زدم بدتر شده,چ شامپویی پیشنهاد میدین تا قیمت۲۵اینا چون فعلا میخام امتحان کنم ببینم چی بهم سازگاره

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

1279
شامپو مخصوص موهای خشک سینره شامپو شبنم اصلا خوب نیست 

اره عزیزم حتی زیر دوشم زبر شدن موارو ادم حس میکنه,منم شامپو سینره میدم قبلا تموم شده بود از مال مامان اینام استفاده کردم

1281

[QUOTE=93515929]هزارتا شامپو زدم بی فایده,,مکملم زیاد خوردم بی فایده,,دکترم بی فایده..حنا و تخم مرغ و مایونزم بی فای ...[/QUبنظرم برو دکتر مشکلت حل میشه,این همه ماسکو چیزای طبیعی نک بدترتم کنه

اره عزیزم حتی زیر دوشم زبر شدن موارو ادم حس میکنه,منم شامپو سینره میدم قبلا تموم شده بود از مال ماما ...

سینره خیلی خوبه تونستی بعد حموم یکم با روغن نارگیلم چرب کن نه زیاد پایین موهاتو که وز میخوره خیلی کم شبنم قبلا خوب بود اما یه سالی هست انگاری موها رو سیم ظرفشویی  میکنه

1226
[QUOTE=93515929]هزارتا شامپو زدم بی فایده,,مکملم زیاد خوردم بی فایده,,دکترم بی فایده..حنا و تخم مرغ ...

مرده شور لین دکترارو ببرن ک مردمو به چشم عابر بانک میبینن,,فقط بلدن بگن از استرسه یا اعصابه یا ژنتیک..جدیدن میگن مال حجابه

[QUOTE=93515608]شامپو پلاس پروتئین گلرنگ مخصوص موهای معمولی مایل به خشک مال منو عالی کرد بعد حمامم ل ...

موهای من خراب بود.یه طرفش وز و گره خورده بود.رفتم دکتر خوب نشد.یه بار اتفاقی شوهرم این شامپو رو خرید دیدم خیلی خوبه

من همین یه دونه ام!
مرده شور لین دکترارو ببرن ک مردمو به چشم عابر بانک میبینن,,فقط بلدن بگن از استرسه یا اعصابه یا ژنتیک ...

دختر دایی من بعد زایمانش ریزش داشت دکتر ک رفت براش ی اسپری و شامپو سینره نوشته بود,خیلی خوب شد

1252