2737
2734
عنوان

بچه ها واقعا بد از مرگ چه اتفاقی می افته.........

| مشاهده متن کامل بحث + 42232 بازدید | 203 پست
بچه ها وقتی ما می میریم به خاک برمی گردیم و مورد تغذیه گیاهان و جانواران میشویم عین گیاهان و بقیه موجودات
سارامید جان قبل از به دنیا اومدن یعنی کی ؟؟؟ وقتی در رحم مادر هم هستیم یعنی در دنیای خاکی هستیم همین دنیا
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها مرسی که بهم تسلیت می گین دوستان گلم هستین
باور کنین که دارم خل میشم خیلی برایم این سوال وحشتناک هستش
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
2728
عزیزم من خارج از ایرانم و اتفاقا از خانواده مذهبی هستم و در مورد این جور چیزا زیاد صحبت میکنم اما متاسفانه انقدر ما رو ترسوندن از اون دنیا و مرگ و...که اصن از زندگیمون لذت نمیبریم اما این خارجیها انقده خوشن ولی برای خودشون حد و مرز هم داررن همه تقریبا به خدا اعتقاد دارن و صد البته به رحمت خدا فکرتو خالی کن و به این چیزا فکر نکن و مطمین باش همه ما همونجایی میریم که پدر خدا بیامرزت رفته سعی کن از زندگیت لذت ببری ینی نقدو بچسب
دخترم آنیتا
CafeMom TickersCafeMom Tickers
ما پارسال همین موقعا بودیه شب رفته بودیم پیش مادرشوهرم ببینیمش حالشم خوب بود صبحش فوت کرد سنشم کم بود اصلا باورنمیکردم به همین راحتی پرونده یه نفربسته بشه تا مدتها تحقیق میکردم درمورد همین چیزا ولی هرجا یه چیزی گفته بودن به هیچ نتیجه ای نرسیدم وباگذشت زمان کمکم ازفکرش بیرون اومدم شماهم نیازبه گذشت زمان داری عزیزم
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
همیشه اینطورفکرکن کسانی که میمیرن یه پله ازماجلوترن اونا این راهو رفتن ولی ماهنوز نرفتیم وبالاخره باید بریم
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2738
من میترسم اینقدر خواستم ادم باشم و اینقدر سرم کلاه گذاشتن و بی عرضه بازی در اوردم و گذشت کردم

اون دنیا باز این ادمهای طالم برن بهشت ما بدبخت باز بمونیم تو جهنم !
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خدا پدرتو بیامرزه عزیزم . بچه ها وقتی آدم خواب مرده ای رو مبینه یعنی روح مرده هنوز زندس دیگه

دیشب خواب پدرشوهرم و مادربزرگمو دیدم هم من و هم شوهرم. هر دو تامون هم یه خواب دیدیم و هر دوتامون یه جا دیدیمشون / این نمیتونه اتفاقی باشه یا اینکه بگیم شاید به فکرشون خوابیدیم وگرنه هر دوتامون یه خواب رو نمیدیدیم. نشون میده مرده ها روحشون زنده هست
یوسف مى دانست تمام درها بسته هستند اما بخاطر خدا و به امید او حتی به سوی درهای بسته دوید و تمام درهای بسته برایش بازشد...
"اگر تمام درهای دنیا هم برویت بسته شدند دنبال درهای بسته بدو چون خدای تو و یوسف یکیست"
2706