2737
2739
عنوان

پی پی کردن تو شلوار

| مشاهده متن کامل بحث + 3927 بازدید | 43 پست
چند وقتشه پسرت؟

دو سال هفت ماه 

دو سال پنج ماه که شد، خودش گفت پوشک نمی‌خوام بریم دستشویی دیدم امادگیش داره شروع کردم راضی هم هستم ولی با این قضیه هنوز مسئله دارم

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
چند وقتشه

دو سال هفت ماه

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی زود یاد میگیره پسر من ۲۲ ماهگی هم جیشو گفت سه روز بعدشم پی پی رو 

عزیزم پی پی رو الان هم میگه اما باهام نمیاد تو دستشویی کارشو کنه

2731
من بچم جیشش رو دست شویی میکرد ولی پی پی نه جون از پی پیش میترسید اخرش برا پی پی پوشک میکردم پی پی که ...

میترسم عادت کنه به پوشک بعد اون رو باید ازش جدا کنم 

چند سالشه؟ 

دو سال و هفت ماه

فقط دعوا جواب میده

منم همین مشکل و داشتم جیش میرفت ولی پی پی کلی ادا درمیاورد اخرشم تو شلوارش میکرد

دو بار اخم کردم بروش قاطع گفتم یا تو دستشویی میشینی یا تا صبح همینجا میمونی

چند بار تکرار شد تا کوتاه اومد و کارشو کرد

الان ن دیگه میگه پی پی میبرمش دستشویی

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
عزیزم پسرتون ..احتمالا ۳ سالش یا کمی بیشتره والان تو بحران دوره مقعدیه.... و پی پی اش رو اونقدر توخ ...

دو سال و هفت ماهه هست

آره خودش نگه میدارم و خودم هم فکر کنم کمی سختگیری میکنم باید وسواس و حساسیتم کمممم کنم

2738
دو سال و هفت ماه

براش جایزه تعیین کن

برچسب شخصیت کارتونی که دوست داره بخر 

بگو هر بار بموقع بریم دستشویی میتونی یکیشو بچسبونی دیوار دستشویی 

یا خوراکی و... 

بذار تشویق بشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
چن وقتشه؟واسه منم همینطوره خسته شدم از بس شلوار شستم

دو سال و هفت ماه

بچه شما چند وقتشه؟

دو سال و هفت ماهه هست آره خودش نگه میدارم و خودم هم فکر کنم کمی سختگیری میکنم باید وسواس و حساسیتم ...

آره اگر درباره دستشویی حساسیت نشون بدید دوحالت داره..

یا پی پی شو نگه میداره ک آخر میریزه به شلوار ...بخاطرجلب کردن توجه والدین اینکارومیکنه...

یاهم یه جایی غیر از دستشویی که والدین حساسند مثل رو فرش پی پی میکنه..که لجبازیشو درمقابل وسواس های والدین نشون بده.

😂😂

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
یبوستشو برطرف کن بهش ملین بده حتما یبوست تاثیر بدی روی جسم و روانش میذاره برای دسشویی بردنشم ع ...

فکر کنم از همون یبوستش باشه البته انقد خودش نگه میداره که دیگه یبس بشه

عزیزم پی پی رو الان هم میگه اما باهام نمیاد تو دستشویی کارشو کنه

نمیدونم کجا بود خوندم که گفته بودن برای رفع ترس از مدفوع ی داستان بگید که پی پی میخواد بره‌ سفر و جاده اش از تو دستشویی هست و .....بعدم با مدفوع خداحافظی کنید براس‌ دست تکون بدین‌ و ......کمی مضحکه‌ ولی جواب میده

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
میترسم عادت کنه به پوشک بعد اون رو باید ازش جدا کنم 

نه عادت نمیکنه من برا بچم یه ماه اینجوری کردم بعد پی پی سریع میبردمش دست شویی و اب میگرفتم روش خوشش میومد 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
فقط دعوا جواب میده منم همین مشکل و داشتم جیش میرفت ولی پی پی کلی ادا درمیاورد اخرشم تو شلوارش میکرد ...

با قاطعیت هم گفتم فایده ندارد

2706