2737
2739
عنوان

الان مامانم منو چی فرض کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 43 پست
حالا خواهر منم اینجوریه ی جارو بکشه خونه رو ده روز منتشو میذاره ولی خونه ی مادر شوهرش از جون و دل کا ...

من ازکاری که کسی دستور بده بدم میاد 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باش عزیزم  ولی خب مادرتم آدمه دیگه  هفته ای یکی دو روز هم شما کارای خونه رو بکن اون بنده ...

اخه مگه کارای خونه تمومی داره یا یک روز دوروزه هرروزه این خونه پرکارو ایناس 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
2728

شمام داری تو اون خونه زندگی میکنی، بد نیست خودت یه وظایفی رو بعهده بگیری،،، کارا رو با مامان و خواهرت تقسیم کنید

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
شمام داری تو اون خونه زندگی میکنی، بد نیست خودت یه وظایفی رو بعهده بگیری،،، کارا رو با مامان و خواهر ...

خونه ماکار زیاده خکاهرکوچیکمم مدام میندازه و میره داداشمم که مدام میخوره و کثیف کاری 

😂

مادرت تو رو دخترش فرض کرده😐 مگه غیر از اینه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خونه ماکار زیاده خکاهرکوچیکمم مدام میندازه و میره داداشمم که مدام میخوره و کثیف کاری 

باور کن خونه مام همینجور بود،،،۴ تا خواهر بودیم و‌دوتا برادر،،،، تقسیم وظایف کرده بودیم،،، به نوبت روزی یکی جارو میکرد،،،، من چون آشپزیم خوب بود و دوست داشتم، شام با من بود،،، ظرفای ظهرم با من بود و ظرفای شام با خواهرم،،،، بدون بحث و دعوا، هر روز کارا همینجوری انجام میشد

تازه هرکی هم خودش لباسای خودشو میشست و‌اتو میکرد

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738
من ازکاری که کسی دستور بده بدم میاد 

یه موقع رفتی مدرسه مراعاتتو کرده گفته بذار درس بخونه بهت هیچ کاری نگفته الان وظیفه توعه ک مراعاتش کنی چطوری تو با انجام دوتا کار خسته میشی ولی اون کل سال تحصیلی تو رو تمام کارارو خودش تنهایی انجام داده لطفا یکم مادرتو درک کن و خودت با میل خودت بدون اینکه بهت بگه برو وکارهارو انجام بده

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
باور کن خونه مام همینجور بود،،،۴ تا خواهر بودیم و‌دوتا برادر،،،، تقسیم وظایف کرده بودیم،،، به نوبت ر ...

اخه من دارم درس میخونم تابستون باید درس بخونم ولی براشون مهم نیس هیچوقت نگگران درسم نیستن

به نظرم به خودت به آبجیت بگو ... بگو با هم انجام بدیم تو هم کمک کن که هم به مامان کمک کرده باشیم هم به درسامون برسیم 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺

آبجی من درسم نداره و نامزده اصلاااا کمک نمیکنه به مامانم😔 خونشونم ماشاءالله رفت وآمد زیاده خیلی کثیف میشه مامانم دست تنهاست

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
به نظرم به خودت به آبجیت بگو ... بگو با هم انجام بدیم تو هم کمک کن که هم به مامان کمک کرده باشیم هم ...

۸سالشه

بخدا خیلی سخته یکی کار کنه، ۵ نفر بخورن و بریزن و بپاشن،،،، خودم سه تابچه دارم، الان دختر بزرگم داره میره تو ۱۱ سال،،، خودش بدون اینکه ازش بخوام کارای خونه رو‌انجام میده،،، البته غر زیاد زدما، دیگه براش جا افتاده که قرار نیست فقط من بتنهایی تمام کارای خونه رو‌انجام بدم

2706