1147
1267
عنوان

الان مامانم منو چی فرض کرده

645 بازدید | 43 پست

امتحانام تموم شده همش دستورمیده ناهاردرست کن اینو بشور اینو ببر ایون بیار 

واقعا رو عصابمه دیگه 

از صبح ناهار درست کردم ظرف شستم و .... باز میگه جارو کن خونرو 

خب به من چه یکم به خواهر کوچیکم چیزی بگه  منکه نمتونم مدام بشورم و...  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

همه مامان و همینطورن حرص نخور 

جای دوری نمیره

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
1258

😁خب چی میشه ۹ ماه توخوردی خوابیدی. ۳ ماهم تو کار خونه انجام بده 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤کاش زودتر صورتت را میدیدم.... صورت قشنگ کودکانه ات را.... حتما شبیه ارکیده ها زیباست....❤
1281

طفلك مامانا اين همه زحمت ميكشن نميتونن بگن به من چه به ما بچه ها ميرسه ميگيم به ما چه

خب اگر هركدوم يك گوشه كارو بگيريم چه اشكال داره اين همه روز مامان زحمت ميكشه يبار ما زحمت بكشيم

اگر دوست داشتین تو‌تاپیک ختم قران منم شرکت کنین 🙏ممنون جز ۱-۲-۳-۲۳ انتخاب شده.
طفلك مامانا اين همه زحمت ميكشن نميتونن بگن به من چه به ما بچه ها ميرسه ميگيم به ما چه خب اگر هركدوم ...

اخه من ازینکارابدم میاد خب خواهرکوچیکمو دعواش کنه که تمام زندگیو به گند میکشه 

1257
اخه من ازکارخونه متنفرم واقعا

باش عزیزم 

ولی خب مادرتم آدمه دیگه 

هفته ای یکی دو روز هم شما کارای خونه رو بکن اون بنده خدا هم استراحت کنه

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
باش عزیزم  ولی خب مادرتم آدمه دیگه  هفته ای یکی دو روز هم شما کارای خونه رو بکن اون بنده ...

اخه مگه کارای خونه تمومی داره یا یک روز دوروزه هرروزه این خونه پرکارو ایناس 

شمام داری تو اون خونه زندگی میکنی، بد نیست خودت یه وظایفی رو بعهده بگیری،،، کارا رو با مامان و خواهرت تقسیم کنید

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1241