2726
عنوان

من از دندون پزشکی خیییییییلییییییی میترسم:'(

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 43 پست
بخدا اصلا ترس نداره عزیزم. حتی امپولش هم حس نمیشه. بهتر از دندون درد کشیدنه دکتر خودم بدون بیحسی دن ...

بخدا خیلی بده مخصوصا همون امپوله من اصلا احساس خفگی میکنم تپش قلب میگیرم

هوامو نداشتی،هوایی شدم......

اي بابا من الان يك ساله درگير اعمال دندونپزشكيم 

اوايل ميترسيدم اما الان نه

ديگه تو اين زمونه خيلي بي كلاسيه كه به دندانها توجه نكنيم

بحث سلامتي و البته زيباييمونه

خواهشا نترسين 

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای خدا بگو من چکار کنم راهی نیست درد کوفتیش ساکت شه

اگه دندونت خرابه راهي بجز ترميم نداري 

تنها كاري كه ميتوني بكني اينه كه بري يه دندونپزشك خوب و با حوصله كه بتونه كمكت كنه رو ترست غلبه كني 

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦

وقتی میرم دندونپزشکی احساس میکنم با کلی دردومرض برمیگردم....از وقتی هم خوندم یکی از راه های انتقال بیماری ایدز لوازم دندانپزشکی همش احساس میکنم همه چیزشون کثیف...میدونم استریل میشه ولی به هر حال مشترکه بین همه🤢🤢🤢

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2728
جدی دارین میگیت؟دندون پزشوی چ ترسی داره اخه بیخسی چیزی نمیفهمی چشاتو ببند دهنتو باز کن😆

دهنم درست باز نمیشه خیلی کوچیکه اکثر وقتا بعدش بعلای لبم زخمه

خوب به دكترت بگو تپش قلب ميگيري 

خودش يه امپول مخصوص برات ميزنه كه اصلا سنگيني رو قلبت احساس نكني

ترس نداره..امپول بی حسی میزنن  درد نداره

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
وقتی میرم دندونپزشکی احساس میکنم با کلی دردومرض برمیگردم....از وقتی هم خوندم یکی از راه های انتقال ب ...

نگران نباش همه چي استريل و يكبار مصرفه

من برا جراحی دندون عقل نهفته رفته بودم دکتر دید دارم میلرزم تند تند نفس میکشم ترسی بیچاره فکر کرد دارم غش میکنم گفت چیزیت شده هنوز آمپول بی حسی هم نزده بود گفتم نه تپش قلب گرفتم از استرس بیچاره کلی حرف زد آروم شدم بعد شروع کرد😂

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
اي بابا من الان يك ساله درگير اعمال دندونپزشكيم  اوايل ميترسيدم اما الان نه ديگه تو اين زمونه ...

من دوسال ارتودنسی داشتم بعد از اون گفتم بمیرمم پامو دندونپزشکی نمیذارم اما با بارداری و شیردهی و رژیم سخت کل دندونام خراب شدن

دهنم درست باز نمیشه خیلی کوچیکه اکثر وقتا بعدش بعلای لبم زخمه

اخی عزیرم همسرم این مشکل و داره دیگه باید تحمل کنی وای درد دندون وحشتتاکه چطور تحمل میکنی

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
نگران نباش همه چي استايل و يكبار مصرفه

والا کجاش یک بار مصرفه چیزی که باهاش دندون رو میتراشن..یا سوزن های مخصوص عصب کشی ..نمیدونم والا

والا کجاش یک بار مصرفه چیزی که باهاش دندون رو میتراشن..یا سوزن های مخصوص عصب کشی ..نمیدونم والا

اونهايي كه يكبار مصرف نيست تو دستگاه اتو كلاو گذاشته ميشه 

2706