1464
1459

دندونم وحشتناک درد میکنه چندشبه نخوابیدم ولی میترسم برم دندون پزشکی فکرشم ترسناکه :'(

هوامو نداشتی،هوایی شدم......

مث من 

مخصوصا امپول بی حسی اه اه

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒

منم همینطور

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

من یکی از فوبیا های زندگیم دندون پزشکیه😥

Oh Allah, I Ask You For A Good End               " اللّهُمًّ إنِّي أسْـاًلُکً حُسْـنً الخاتِمـهً"                  خدایا، من از تـو یک پایان خوب می خواهم 🤲📿💕

بخدا اصلا ترس نداره عزیزم. حتی امپولش هم حس نمیشه. بهتر از دندون درد کشیدنه

دکتر خودم بدون بیحسی دندونم رو پر کرد صدام درنیومد

نگران نباش

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️
1449
ای خدا بگو من چکار کنم راهی نیست درد کوفتیش ساکت شه

بگو قبل امپول بی حسی . اسپری بی حسی بزنه

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒
1476
بخدا اصلا ترس نداره عزیزم. حتی امپولش هم حس نمیشه. بهتر از دندون درد کشیدنه دکتر خودم بدون بیحسی دن ...

بخدا خیلی بده مخصوصا همون امپوله من اصلا احساس خفگی میکنم تپش قلب میگیرم

اي بابا من الان يك ساله درگير اعمال دندونپزشكيم 

اوايل ميترسيدم اما الان نه

ديگه تو اين زمونه خيلي بي كلاسيه كه به دندانها توجه نكنيم

بحث سلامتي و البته زيباييمونه

خواهشا نترسين 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نيستم
ای خدا بگو من چکار کنم راهی نیست درد کوفتیش ساکت شه

اگه دندونت خرابه راهي بجز ترميم نداري 

تنها كاري كه ميتوني بكني اينه كه بري يه دندونپزشك خوب و با حوصله كه بتونه كمكت كنه رو ترست غلبه كني 

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦

وقتی میرم دندونپزشکی احساس میکنم با کلی دردومرض برمیگردم....از وقتی هم خوندم یکی از راه های انتقال بیماری ایدز لوازم دندانپزشکی همش احساس میکنم همه چیزشون کثیف...میدونم استریل میشه ولی به هر حال مشترکه بین همه🤢🤢🤢

جدی دارین میگیت؟دندون پزشوی چ ترسی داره اخه بیخسی چیزی نمیفهمی چشاتو ببند دهنتو باز کن😆

دهنم درست باز نمیشه خیلی کوچیکه اکثر وقتا بعدش بعلای لبم زخمه

1450