2703
2553
خیلی شوهرش ساده اس منم حرص خوردم والا پدر ادم هم همچین کاری نمیکنه من که پدر شوهرم زنش رو همه جا ...

شوهرش ساده نیست اتفاقا، میگه زنم بچه است هر چی بگم گوش میده و خودم تربیتش میکنم.

چراغی که به خانه رواست به مسجد حرامه، ولی شوهرش نمیفهمه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اتفاقا به نظر من باید فاتحه این زندگی رو بخونه،

زندگی که زن خونه الویت اخر باشه چه ارزشی داره؟شوهره واسش هیچ خرجی نکرده،هیچ جا نمیبرش جشن بی جشن،اونوقت واسه زن داداشش سنگ تموم گذاشته،تالارو هدیه و کوفت،دیگه باید چی بشه که یه ادم از زندگیش بِبُره؟اگر ادم کمی غرور داشته باشه میبینه جایی توی اون زندگی نداره و میره ،نمیشه که بمونه با سختی زندگی کنه ولی بقیه با پول شوهرش عشق کنن

2714

سلام ب استارترعزیزوبقیه بچه ها ...مرسی که برام تاپیک زدی عزیزم...درکل ماچ به کله همتون...

تاپیک وقفل کردم چون حالم خیلی بدبودنمیتونستم جوابگوباشم...الانم خونه مامانمم.نه به عنوان قهربه عنوان یه مهمونی چندروزه اومدم...مامانم گفت فاطمه این موقع روزتنها؟علی؟گفتم مامانم میخوام چندروزمثه دختریام توخونمون باشم بی هیچ دغدغه ای میخوام فکرکنم مجردم لطفاازعلی ام حرفی نزن...میدونم خیلی نگرانم شداماسکوت کردچون دیدواقعاحالم خوب نیست...میخوام شب بره ببینه من نیستم یکم ب خودش بیادقدرموبدون...بفهمه من همیشه ام موندنی ودم دستی نیستم...دلم میخوافقط آرامش داشته باشم...فعلانگرانم بابام ازسرکاراومدجوابشوچی بدم چون بابام مدلش بامامانم فرق دارع شروع میکنه بازخواست کردن.

بویِ روزهای خوب می آید...
خیلی از این آدم ها بعدا قدر نمیدونن ولی چقدر جاریش با سیاسته چقدر بهش تیکه میندازه 

بابای منم همین بود

به همه کمک میکنه اما بچه هاش نه

عموم هرچی داره از بابام داره 

عموم یه سال با ما اومد سفر،بچه داشت،بابام خرج همشون رو داد حتی پول اتاقشون رو

بع من و شوهرم رو نمیبره سفر که هزینه اش زیاده!یه بار به زور بردیمش

بیچاره این مردها ساده ان

نمی‌دونم کی بهش گفته بره خونه مادرش  آدم نباید اینطور مسایل رو انقدررر پیچیده کنه  بماند ...

والا اینهمه کوتاه اومده و هیچ خرجی براش نکرده شوهرش، بعد برای برادرش مراسم گرفته و آخرشم بلیط برای سفر! پدرشوهر هم اگر بود دیگه بلیط سفر نمیگرفت، اتفاقا باید محکم بایسته، 15 سالم کوچیکتره از شوهره و طرف داره حسابی سواستفاده میکنه ازین موضوع.

سلام ب استارترعزیزوبقیه بچه ها ...مرسی که برام تاپیک زدی عزیزم...درکل ماچ به کله همتون... تاپیک وقف ...

شوهرت مثل بابای منه

بابای منم عموم رو به همه جا رسوند.به اشنا رو انداخت واسه کار عموم.عموم حسابی کشید بالا.بعد ما رفتیم پیش عموم که دست ما رو هم بگیر گفت نمیتونم!

فکر کن واسه عموم زنگ میزنه سفارش میکنه،واسه من یا شوهرم قدم از قدم برنمیداره

خیلی ساده است!

اتفاقا به نظر من باید فاتحه این زندگی رو بخونه، زندگی که زن خونه الویت اخر باشه چه ارزشی داره؟شوهره ...

عزیزدلم من توتاپیکمم گفتم شوهرم برامن کم نزاشته چ ازسفرچ ازمراسم عروسی(اماعقدمون خیلی ساده بودولی برااینانفصل)سفرم نمیبرم چون باردارم...من مشکلم یکی پنهان کاریش بودیکی حمایت بیش ازاندازش 

بویِ روزهای خوب می آید...
2706