1472
1411

سه ماهه پریود نشدم تمام صورتم پرموی زائد شده .اینهمه پول لیزر دادم صورتمو لیزر کردم .دوباره باید برم .شکمم بزرگ شده چاق شدم صورتم تیره شده .قرص متفورمین ام که میخورم پلی کیستیکم خوب میشه لاغر میشم ولی موهای سرم همش میریزه چیکار کنم   

کاربر سال ۹۴ هستم    

واقعا وقتی متفدرمین میخوری لاااااغر میشی؟؟؟

من ک خیری ندیدم ازش 

چقد لاغرت میکنه

تو فیلم متری شیش و نیم نوید محمد زاده میگه بدبخت اگه بخاطره من نبود تو کجا پنت هاوس ۶۰۰ متری میدیدی ؟!                                                         در واقع اگه بخاطره اون نبود منم نمیدیدم🙂😎😑                اونجا که شادمهر عقیلی میگه :                                         با کی میجنگی عزیزم ،من ببازم تو نبردی !                     حکایت خیلیاس 😏                                                  مامانم حالش بد بود گفتم استراحت کن ،من ظرفارو میشورم گفت تو کوونتو بشور نمیخواد ظرفای منو بشوری ،لامصب تخریب نمیکنه که از ریشه میزنه 😑🙄                                                                        

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1473

[QUOTE=93512121]واقعا وقتی متفدرمین میخوری لاااااغر میشی؟؟؟ من ک خیری ندیدم ازش  چقد لاغرت میکنه[/QUOTEسری اول که خوردم حسابی لاغر شدم بعدش بدنم بهش مقاوم شد خیلی لاغر نشدم ولی ازین وضعیت دراومدم ای خدا چه خاکی بریزم تو سرم اخه 

کاربر سال ۹۴ هستم    
1449
موهام سرم میریزه وقتی میزنم 

موی سر همون نشون پلی کیستیک ربطی به پروژسترون نداره

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه 👶💙💖
واقعا وقتی متفدرمین میخوری لاااااغر میشی؟؟؟ من ک خیری ندیدم ازش  چقد لاغرت میکنه

منم لاغر نشدم

خیلی منتظرت بودم،وقتی هم اومدی،خیلی زود رفتی،حالا منم و جای خالیت!هی؛با توام نی نی😢
1476
ولی قرص خوبیه من سه بار باهاش حامله شدم

من که 4ساله دارم میخورمش،باردار شدم که سقط شد ولی لاغر نه

خیلی منتظرت بودم،وقتی هم اومدی،خیلی زود رفتی،حالا منم و جای خالیت!هی؛با توام نی نی😢

لعنت  بهش 

جوش  میزدم  موهام  میریخت 

بعد از بارداری  دوباره  میاد  سراغم  😭

الان  صورتم  شده  آینه  موهام  پر  شده 

چه جور  از دستش  راحت  شم 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
1450