2733
2734
عنوان

دنیا دار مکافاته🙁🙁☹️

394 بازدید | 30 پست

بچه ها خواهر من ی خواهرشوهر داره 45 سالشه مجرده، بنده خدا یکم ترکیب صورتش نامیزونه و قدش 150 هستش... یکم رفتار و اخلاقشم عجیبه در کل خانوادش خیلی بابتش ناراحتن... 

البته خواهرم میگه خیلی اذیتمون میکنه... 

خواهرمنم همش مسخرش میکرد از همون اوایل ازدواجش..

من 10 سال ازش کوچیکترم... 

چندبار بهش گفتم گناه داره، اون خودش دلشکستس اونجوریه، گوش نکرد... 

الان خودش ی دختر 13 ساله داره قدش کوتاه مونده و قیافش یکم شبیه همون خواهرشوهرشه... 

خواهرمم پیر شده انقد همه اومدن بهش گفتن واااای دخترت چرا اینطوریه... 

حالا بازم سرش ب سنگ نخورده هرجا میشینه مسخره میکنه خواهرشوهره رو... 

دیگه ما نمیدونیم چی بهش بگیم ک تو گوشش بره... 

خودشم فوووق العاده خوشگل و مغروره... 

میترسم وضعیت دخترش ازینی هم ک هست بدتر بشه... 

چی بهش بگیم اخه😣😣😣😣

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مسخره شدن درد بدیه من مسخره شدم زخمی که به دلم خورده هنوزم تازه اس

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

خواهرت باکدوم عقلی مسخره میکرده بالاخره هرچی نباشه اون عمه بچه ش میشده واحتمال اینکه قیافه بچه به عمه بکشه همیشه هست،به نظرم شب وروز  فقط بایدنذرونیازمیکرده که بچه به عمه ش نکشه دیگه مسخره پیش کش😶

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706