1265
1273
عنوان

دنیا دار مکافاته🙁🙁☹️

353 بازدید | 30 پست

بچه ها خواهر من ی خواهرشوهر داره 45 سالشه مجرده، بنده خدا یکم ترکیب صورتش نامیزونه و قدش 150 هستش... یکم رفتار و اخلاقشم عجیبه در کل خانوادش خیلی بابتش ناراحتن... 

البته خواهرم میگه خیلی اذیتمون میکنه... 

خواهرمنم همش مسخرش میکرد از همون اوایل ازدواجش..

من 10 سال ازش کوچیکترم... 

چندبار بهش گفتم گناه داره، اون خودش دلشکستس اونجوریه، گوش نکرد... 

الان خودش ی دختر 13 ساله داره قدش کوتاه مونده و قیافش یکم شبیه همون خواهرشوهرشه... 

خواهرمم پیر شده انقد همه اومدن بهش گفتن واااای دخترت چرا اینطوریه... 

حالا بازم سرش ب سنگ نخورده هرجا میشینه مسخره میکنه خواهرشوهره رو... 

دیگه ما نمیدونیم چی بهش بگیم ک تو گوشش بره... 

خودشم فوووق العاده خوشگل و مغروره... 

میترسم وضعیت دخترش ازینی هم ک هست بدتر بشه... 

چی بهش بگیم اخه😣😣😣😣

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279
1221

اگر جایی که شما هستید گفت سریع رو ترش کنید و اون محل و ترک کنید حداقلش این که بهش بفهمونید حق نداره جلو شما بگه

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞

مسخره شدن درد بدیه من مسخره شدم زخمی که به دلم خورده هنوزم تازه اس

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

خواهرت باکدوم عقلی مسخره میکرده بالاخره هرچی نباشه اون عمه بچه ش میشده واحتمال اینکه قیافه بچه به عمه بکشه همیشه هست،به نظرم شب وروز  فقط بایدنذرونیازمیکرده که بچه به عمه ش نکشه دیگه مسخره پیش کش😶

1257

واقعا ،مگه قد یا زشتی و زیبایی دست خودمونه ک کسی هم مسخره کنیم ،واقعا کوته فکریه این افکار برای خواهرت متاسفم ،ادم برای چیزایی ک بدست میاره افتخارمیکنه و جای پز داره ،نه برای چیزایی ک خودش توش دخیل نیست مثه قیافه

اللهم صل علی محمد وال محمد

اخي

به خدا بيشترين جايي كه فقط به ظاهر ادم ها توجه ميكنن ايرانه

خواهرت نبايد اينقدر غرور داشته باسه ادم با يه دورازجون سكته يا تصادف يا گذر عمر قيافش ازين رو به اون رو ميشه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1241