2410
2553
عنوان

شوهرمو سرکار گذاشتم😅😅هرکی خاطره داره بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 33 پست

من شوهرمو بخوام اينجوري سركار بذارم مطمئنم بعداز اينهمه انتظار خيلي براش لذت بخش باشه و البته بعد از اينكه بفهمه الكيه دردناك😔😔اخه خودم گاهي كيت تخمك گذاري ميذارم وقتي دو خط ميشه ذوق مرگ ميشمو و اشكم ميريزه چون اون لحظه تنها ارزوم اين ميشه كاش جاي اين بي بي چك بودو اين اشك حسرتم ميشد اشك شادي😔😔😔😔😔😔

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرمو بخوام اينجوري سركار بذارم مطمئنم بعداز اينهمه انتظار خيلي براش لذت بخش باشه و البته بعد از ...

آخی عزیزم ناراحت نباش منم دقیقا مثل توام انشالله ی روز ماهم مامان میشیم❤

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

من یه سری ۵ سال پیش بی بی چک و خودکاری کردم نشونش دادم میخواست زنگ بزنه ب همه بگه بابا شده 😱😁😁😁 

آبروم در خطر بود لو دادم 😆

ولی دیگ شوخی نکردم.چون واقعا گناه دارن.

هنوزم هنوزه باردار نشدم 😔

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
2720
من یه سری ۵ سال پیش بی بی چک و خودکاری کردم نشونش دادم میخواست زنگ بزنه ب همه بگه بابا شده 😱😁😁😁& ...

چرا مشکلت چیه؟؟خودت نخواستی؟؟

اتفاقا شوهر منم خواس زنگ بزنه ب مامانش گفتم یا خدا گفتم ننههههههههههه زنگ نزنی باید اول آزمایش بدم بابا هول نباش😅

چرا مشکلت چیه؟؟خودت نخواستی؟؟

تنبلی تخمدان.نه عزیزم خودم میخوام نمیشه 😔

۹ سال شد...

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
2714
چندسال شده؟ امیدوارم زیاد منتظر نمونی.

من هنوز یه سال  نشده عروسی کردم حدود ۱۱ماهه اما چون تنبلی تخمدان دارم میترسم جلوگیری کنم

من هنوز یه سال  نشده عروسی کردم حدود ۱۱ماهه اما چون تنبلی تخمدان دارم میترسم جلوگیری کنم

نه نکن.

البته منم ازون اول جلوگیری نکردیم 😔

امیدوارم زود بارداربشی ❤

نه نکن. البته منم ازون اول جلوگیری نکردیم 😔 امیدوارم زود بارداربشی ❤

انشالله هردو باهم عزیزدلم 

توروخدا برو دکتر ب هیچ وجهم قرصاتو قط نکن

2706