1472
1459

وای اومدم کیت تخمک گذاریمو نشون دادم گفتم حامله ام بیچاره چ ذوقی کرد واکنشش خیلی جالب بود نمیتونس حرف بزنه همش مات میموند تو صورتم آخرش بهش گفتم بابا کیت تخمکگذاریه ۲.۳شب دیگ باید واقعنی اقدام کنیم بیچاره چقد پنچر شد یهو😂😂

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بچه دار شدنم یه صلوات بفرستی.؟؟خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1473

اخی بنده خدااا😍😂😂😂😂

تو فیلم متری شیش و نیم نوید محمد زاده میگه بدبخت اگه بخاطره من نبود تو کجا پنت هاوس ۶۰۰ متری میدیدی ؟!                                                         در واقع اگه بخاطره اون نبود منم نمیدیدم🙂😎😑                اونجا که شادمهر عقیلی میگه :                                         با کی میجنگی عزیزم ،من ببازم تو نبردی !                     حکایت خیلیاس 😏                                                  مامانم حالش بد بود گفتم استراحت کن ،من ظرفارو میشورم گفت تو کوونتو بشور نمیخواد ظرفای منو بشوری ،لامصب تخریب نمیکنه که از ریشه میزنه 😑🙄                                                                        
خوب کاری کردی

آره آخرشم گفتم اگ اذیتم کنی همیشه سرکارت میزارم اینجوری شد😥😪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بچه دار شدنم یه صلوات بفرستی.؟؟خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤
1334
فیلمشومیگرفتی کلیپ یادگاری

اتفاقا بعدا یادش افتادم گفتم کاش فیلمشو میگرفتم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه بد،،، با احساساتش بازی کردی 

منن دلم سوخت

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمیم به همین سوی چراغ قسم😐برام دوتا دونه صلوات میفرستی؟؟الهی من فدات😃عاشقتم نی نی یار۳😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
اصلنم شوخیه قشنگی نبود😒

آخه اونم خیلی منو سرکار میزاره خو😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
منن دلم سوخت

دلسوزی نداره ک بعدش دیدم باز پررو شد گفتم کاش ادامه میدادم ب حرفم😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من شوهرمو بخوام اينجوري سركار بذارم مطمئنم بعداز اينهمه انتظار خيلي براش لذت بخش باشه و البته بعد از اينكه بفهمه الكيه دردناك😔😔اخه خودم گاهي كيت تخمك گذاري ميذارم وقتي دو خط ميشه ذوق مرگ ميشمو و اشكم ميريزه چون اون لحظه تنها ارزوم اين ميشه كاش جاي اين بي بي چك بودو اين اشك حسرتم ميشد اشك شادي😔😔😔😔😔😔

مينويسم برات مينويسم براي تويي كه هرلحظه منتظر سبز شدن وجودت درون وجودم هستم مينويسم براي تويي كه شدي تنها حسرت زندگيم مينويسم تا شايد روزي با ياداوريشون به خودم بفهمونم چقدر براي داشتنت تلاش كردم نه تلاش الكي ها تلاش دردناك. كاش ميشد دوته دونه تعداد اشك هارو شمرد تا ببينم در طور ماه و سال چند قطره اشك بخاطر نداشتنت از چشمم جاري ميشه كاش ميشد تو قلب باباييت بودمو ميفميدم اونم چقدر منتظرته... اگر بدوني چجوري داره پا به پاي من تلاش ميكنه.ماماني جونم ميشه تو به خدا بگي كه هرچي زودتر بذارتت تو دلم ميشه تو ازش بخواي؟ شايد دلش به حال تو رحم اومد😭خستم ماماني اونقدري خستم كه دلم نميخواد با كسي حرف بزنم و جايي برم اونقدري خستم كه دلم شكسته اونقدري حالم خرابه ... بيا عشق مادر بيا نفس مادر بيا عمر مادر جوونيمو گذاشتم براي بدست اوردنت قربونت برم اين رسمش نيستا. دوستان برام خيلي دعا كنيد😔
من شوهرمو بخوام اينجوري سركار بذارم مطمئنم بعداز اينهمه انتظار خيلي براش لذت بخش باشه و البته بعد از ...

آخی عزیزم ناراحت نباش منم دقیقا مثل توام انشالله ی روز ماهم مامان میشیم❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من یه سری ۵ سال پیش بی بی چک و خودکاری کردم نشونش دادم میخواست زنگ بزنه ب همه بگه بابا شده 😱😁😁😁 

آبروم در خطر بود لو دادم 😆

ولی دیگ شوخی نکردم.چون واقعا گناه دارن.

هنوزم هنوزه باردار نشدم 😔

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!
آخی عزیزم ناراحت نباش منم دقیقا مثل توام انشالله ی روز ماهم مامان میشیم❤

ممنون مهربون🌺

مينويسم برات مينويسم براي تويي كه هرلحظه منتظر سبز شدن وجودت درون وجودم هستم مينويسم براي تويي كه شدي تنها حسرت زندگيم مينويسم تا شايد روزي با ياداوريشون به خودم بفهمونم چقدر براي داشتنت تلاش كردم نه تلاش الكي ها تلاش دردناك. كاش ميشد دوته دونه تعداد اشك هارو شمرد تا ببينم در طور ماه و سال چند قطره اشك بخاطر نداشتنت از چشمم جاري ميشه كاش ميشد تو قلب باباييت بودمو ميفميدم اونم چقدر منتظرته... اگر بدوني چجوري داره پا به پاي من تلاش ميكنه.ماماني جونم ميشه تو به خدا بگي كه هرچي زودتر بذارتت تو دلم ميشه تو ازش بخواي؟ شايد دلش به حال تو رحم اومد😭خستم ماماني اونقدري خستم كه دلم نميخواد با كسي حرف بزنم و جايي برم اونقدري خستم كه دلم شكسته اونقدري حالم خرابه ... بيا عشق مادر بيا نفس مادر بيا عمر مادر جوونيمو گذاشتم براي بدست اوردنت قربونت برم اين رسمش نيستا. دوستان برام خيلي دعا كنيد😔
1457