2410
2553

طبیعیه شوهر من وقتی میاد خونه اینقدر دخترمونو بوس میکنه نازش میکنه که نگو بعد تازه یادش میاد من وپسرمم هستیم

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

حالا اگ یکی بود سنش زیر 18 بود همه میگفتن به خاطر سنته بچه ای و کم عقلی و اینا بعد ک یکی بالای 25 اینو میگ قانعش میکنن ک عزیزم طبیعیه نگران نشو و این جرفها😂😂😂😂

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شوهرم کلا خاص پس😶دکترم گفت شاید اذیت بشی و.. شوهرم میگفت پس بچه نمیخوایم سونیا اذیت میشه😶الانم همش میگه اول تو بعد بچه من کلا از الان ناراحتم 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2720
2714
میخواین عکسشو بزارم ببینیم شوهرم حق داره

عزیزم شاید درست بگی  ولی درکت نمیکنم

اولا بچه جزئی از وجود آدمه کسی دوستش داشته باشه اتفاقا مادر بیشتر خوشحال میشه

دوما مگه دوست داشتن و عشق والدین به  بچه ب قیافه ربط داره!!!! اونوقت باید بچه زشت و معلول رو پدر و مادر اصلا دوست نداشته باشن

خوش بحالت حسودیم شد😢😭

😕🤦‍♀️من ناراحتم میگم گناه داره پسرم تو میگی خوش به حالم😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
عزیزم شاید درست بگی  ولی درکت نمیکنم اولا بچه جزئی از وجود آدمه کسی دوستش داشته باشه اتفاقا ما ...

این تاپیک صرفا جهت خنده بود من جونمو برا بچم میدم عزیزم

من و تو دخترمون یعنی تمام خوشبختی
2706