1464
1459

چند سالته خاله؟؟؟؟

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1475

😕😕😕من از الان نگرانم که شوهرم من بیش تر دوست داشته باشه😶

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔                           کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
کوفت ۲۵😂😂😂

گفتم پس کمتر بیست هستی 

خحالت بکش لوس بی مزه😁

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒
1334

بهتر كه بچه رو بيشتر دوست داره☺️من و همسرم عاشق هميم ،ولي از وقتي پسرم اومده اونو بيشتر دوست داريم هر دوتامون🥰عشق بچه يه چيز ديگه س😍

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗
1474

نمیتونم حسادت به بچه رو درک کنم. دخترم جزیی از من. قلب من. روح من. دوست داشتن اون انگار دوست داشتن من

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
1450