2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تنبلی دارم یه بار با ای یو ای باردارشدم سقط شد الان دوباره مرداد مبخوام ای یو ای کنم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2720

نسخه افزايش كيفيت اسپرم :

شیر گاو یک لیوان

گرده نخل یک نخود

شیره خرما دوقاشق

شیره انگور دوقاشق

پودرنارگیل یک قاشق چای خوری

پودر جوز هندی یک نخود

پودرثعلب قلوه نصف قاشق چای خوری

?۵دقیقه میکس وبخورید .

?تا ۴۰شب بجای شام میل شود.

این را تجویز کنید و نتیجه ازمایش را بعد از ۴۰ روز ببینید .

نسخه حتما ٤٠ روز مصرف شود

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2714

و اينكه شوهرت لباس زير حداقل توي خونه نپوشه، حمام گرم نره

و خودت هم اگه عفونت داري درمان كن

كم كاري تيروييد كم خوني

كمبود ويتامين d و e اگه داري برطرف كن

حتما حتما فوليك اسيد بخوريد هم خودت هم شوهرت

چون خيلي كمك ميكنه واسه بارداري

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
۶ ماه خوردم هیچی نشد برام فقط مگر خدا نگاهی بهم بندازه

خب ادامه میدادی چون کاملا بی ضرر من می‌خوام بخورم تا هرچقدر که طول بکشه تا جواب بگیرم تا امیدی کار شیطونه

خدایا سپردم به خودت 💔🌹

اينو از نت گرفتم

ولي كلا گرده درخت خرما خيييلي واسه باردار شدن مفيده

نسخه داروی محلی برای درمان نازایی:

250 گرم تخم شوید تهیه کنید. آن را دو قسمت کنید..قسمتی را بو داده وبا قسمت دیگر (خام) مخلوط سپس آسیاب کنید.  اکنون پودر تخم شوید آماده است.آن را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید. شب اول یک قسمت را در ظرفی بریزید دو لیوان آب به آن اضافه کنید روی شعله کم به مدت 5 دقیقه بجوشانید. روی بام یا قسمتی از حیاط  زیر نور ستاره بگذارید.می توانید جهت جلوگیری از نفوذ موجودات  روی آنرا با تور بپوشانید. صبح آب محلول را در ظرفی بریزید و مقداری زیره به آن اضافه کنید. سپس تکه ای آهن تمیز را روی شعله بگذارید تا کامل سرخ شود، در ظرف آب بزنید و خارج کنید 3 بار این کار را انجام دهید. بعد صبح ناشنا میل بفرمایید. قسمت دوم پودر را شب دوم به همان منوال انجام دهید و صبح ناشتا بجای زیره، زردچوبه بریزید.  قسمت سوم پودر در روز سوم همان زیره استفاده شود.

طی این 3 روز از خوردن ترشیجات، غذاهایی با طبع سرد، و هر آنچه باعث ترس یا تضعیف روحیه شود دوری کنید.

با استفاده این دارو اگر بعد از سه ماه باردار نشدید، گرده نخل نر استفاده کنید.

نسخه افزايش كيفيت اسپرم : شیر گاو یک لیوان گرده نخل یک نخود شیره خرما دوقاشق شیره انگور ...

ممنونم عزیزممم

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....
و اينكه شوهرت لباس زير حداقل توي خونه نپوشه، حمام گرم نره و خودت هم اگه عفونت داري درمان كن كم كار ...

چشم عزیزم مرسییییی

میشه برام صلوات بفرستین تا باردار باشم...😢😢خیلی وقته منتظرم خدایا....