2733
2734
عنوان

اعصابم خرابه شوهرم با رییسش دعواش شده

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 49 پست
شوهرم خیلی بی مغزه میگه حقوق کم میدن کلی کار میکشن از ادم  شوهرم با اصافه کاری چهار تومن میگیره ...

شوهر من صبح تا ظهر تو پتروشیمی با اون هوای افتضاحش ک دایم سرفه میکنه.ساعت ۵ تا ۱۲ شب تو نانوایی پای تنور

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند وقت برو آوار شو سر زندگی مادر گرامش،تا هزینه هارو ببینه ،دیگه دلش واسه پسر جونش نمیسوزه😒انگار ک ...

خط کش مهندسیم گمونم هست اون دیگه رسما کمرشو خم میکنه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

عزیزم من فکرمیکنم همسرتون بخاطر پرخاشگری باید حتما به روانشناس مراجعه کنن، ضمن اینکه باید روابطتون رو با مادرشون خیلی محدودتر کنید و هرزمان که راجع به شغل همسرتون نظر میدن شما هم محترمانه و با آرامش نظرتون رو اعلام کنید! مثلا بگید مامان جان هرکاری با شرایط سخت هم که باشه از بیکاری بهتره، یا مثلا بگید چاره ای نیست مرد توی خونه بمونه مریض میشه! یا هر حرف دیگه ای که نشون بده شما با نظر ایشون مخالفید

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2731
بهش بگو بقیه جاها سفره هفت رنگ پهن نکردن.اجر قصد تغییر داره اول باید جایی دیگه مطمئن زیر سر بزاره بع ...

خیلی احمقم زن این شدم دلش به دویست میلیون پولی که تو بانک داره و سه میلیون و خورده ای سود میگیره خوشه میگه فوقش بیکار شم باز یه پولی میاد دستم

امروز میگه من خیلیی فشار رومه  میگم چیه فشارت میگه فشار کاره فشار این خونه حالا به خونه یه نما زده میگه خیلی فشار رومه!!

عجب خانواده پر رو يي ان، يني چي از پدر زنت پول بگير!!! 

نميدونم واقعا ، اينجور آدما همينن ، مگه اينكه بترسونيشون ، بايد از تو حساب ببره ، پسر خاله منم همين طوري بود از اول زنش خيييلي زبله ، زندگي رو تو مشتش گرفته ، كار راه ميندازه مرده رو ميزاره سر كار ، يا در به در ميره دنبال كار براي شوهرش ، كلا اگه زنش نبود پسر خاله م تا حالا از تو جوبا بايد جمع ميشد 

تو هم بايد بپزيري مسئوليتت زياده چون مديريت بايد بكني شوهرتو ، اول بترسونش ، دعوا كن، زندگي رو براش تلخ كن، وقتي خونه س بهش سرويس نده ، مجبور شه بره دنبال كار 

2738
قدر شوهرت رو بدون انقدر حسرت میخورم مردهای کاری رو میبینم

خوب من شوهرم گفت کارم خوب نیست میخوام بیام بیرون مدتها خودم از مسائل خبر داشتم ولی میترسید چون قسط داشتیم ولی ریسک کرد .ولی اینکه از رو تنبلی باشه باید بری رواتشناس به قول دوستمون.رفتارش مشکل داره

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
شوهرم خیلی بی مغزه میگه حقوق کم میدن کلی کار میکشن از ادم  شوهرم با اصافه کاری چهار تومن میگیره ...

دقیقا شرایطت رو درک میکنم لنگش رو دارم شوهر منم مهندس عمرانه تو یه شرکت چهار و نیم حقوقش بود سر اینکه رییس پروژه جواب تلفنش رو نداده بود جر و دعوا راه انداخت و از اونجا اومد بیرون .این رفتارشون برمیگرده به تربیت غلط پدر و مادرشون که تا این اندازه بی مسئولیت بارشون آوردن 

با توام ....ای رفته از دست 😔 هر کجا باشم غمت هست 😢کاش روز رفتن تو ..گریه چشمم را نمیبست 😭رفتی و دلتنگی ام در خانه تنها ماند بغض در وا شد تو رفتی و غصه  اینجا ماند 😞
خوب من شوهرم گفت کارم خوب نیست میخوام بیام بیرون مدتها خودم از مسائل خبر داشتم ولی میترسید چون قسط د ...

فکر میکنین همچین مردی اصلا میاد پیش روانشناس چند بار گفتم کم مونده منو بکشه گفته دیوونه خودتی

دقیقا شرایطت رو درک میکنم لنگش رو دارم شوهر منم مهندس عمرانه تو یه شرکت چهار و نیم حقوقش بود سر اینک ...

الان چیکار میکنه شوهرت تونست یه کار دیگه پیدا کنه شوهر من خودش شرکت داشت اما پروژه نبود جمع کرد

2706