2726

شوهرم ۳۷سالشه اما اصلا  سیاست نداره و زود عصبی میشه از طرفی تو خانوادشون مردها خیلی گشاد تشریف دارن مثلا همشون با پول پدر زن به جایی رسیدن و مردهاشون به سختی عادت ندارن الان که شوهرم مهمدس عمرانه همش مامانش میگه بچم داره هلاک میشه کارش سخته و شوهرم رو تحریک میکنه 

شوهرمم همش میگفت نمیخوام تو این کار بمونم دو سال پیش تعدیل تیرو کردن و یه سال بیکار شد واقعا برای هممون سخت بود مخصوصا من که یه مرد بد اخلاق رو تو خونه تحمل کنم  الان یه ساله رفته سر کار مامانش میگفت خیلی کارت سخته اینم همش میگفت نمیخوام برم سر کار دیگه

امروز تو خونمون مارگر بود شوهرم به رییسشون گفته میخوام برم به کارگرامون سر بزنم اونم گفته نرو این چند بار گفته باید برم اونم گفته نه شوهرم گوشیش رو کوبیده طرفش گوشیش خورده به دیوار تیکه تیکه شده و هر چی کاغذ بوده تو دفتر پاره پاره کرده اومده بیرون خیلیی حالم بده شوهرم با این اخلاقش ابوم رو همه جا برده  الان چی میشه بچه ها  اصلا دوس ندارم تو خونه تحملش کنم کاش بیان دنبالش بگن برگرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی منتظره پدر شما ماهانه پول بریزه به حسابش که کار نکنه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2728
خودت ب رئیس زنگ بزن و بگو بگین برگرده

رییس بگه برگرده .پس فردا هر کارمندی این رفتارو بکنه بعدم رییس التماس کنه برگردید.کارو باید دو‌دستی چسبید 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
رییس بگه برگرده .پس فردا هر کارمندی این رفتارو بکنه بعدم رییس التماس کنه برگردید.کارو باید دو‌دستی چ ...

شوهرم خیلی بی مغزه میگه حقوق کم میدن کلی کار میکشن از ادم  شوهرم با اصافه کاری چهار تومن میگیره میگه کمه!!!

وای بنده خدا چرا اینجورین

بهش قرص امگا ۳ و ویتامین ای بده.خیلی ارومش میکنه

حق داری ناراحت باشی.اگ بیکار شد .ب مامانش بگو شما اقد تشویقش میکردید ک کار سخته و فلان .حالا خرج ما بدید

شوهرم خیلی بی مغزه میگه حقوق کم میدن کلی کار میکشن از ادم  شوهرم با اصافه کاری چهار تومن میگیره ...

بهش بگو بقیه جاها سفره هفت رنگ پهن نکردن.اجر قصد تغییر داره اول باید جایی دیگه مطمئن زیر سر بزاره بعد بیاد بیرون

چند وقت برو آوار شو سر زندگی مادر گرامش،تا هزینه هارو ببینه ،دیگه دلش واسه پسر جونش نمیسوزه😒انگار کارگره معدنه که کارش سخت باشه ،مهندس عمران سنگین ترین چیزی که جابجا کنه فکرکنم همون خودکارش باشه

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706