1421
1411

شوهرم ۳۷سالشه اما اصلا  سیاست نداره و زود عصبی میشه از طرفی تو خانوادشون مردها خیلی گشاد تشریف دارن مثلا همشون با پول پدر زن به جایی رسیدن و مردهاشون به سختی عادت ندارن الان که شوهرم مهمدس عمرانه همش مامانش میگه بچم داره هلاک میشه کارش سخته و شوهرم رو تحریک میکنه 

شوهرمم همش میگفت نمیخوام تو این کار بمونم دو سال پیش تعدیل تیرو کردن و یه سال بیکار شد واقعا برای هممون سخت بود مخصوصا من که یه مرد بد اخلاق رو تو خونه تحمل کنم  الان یه ساله رفته سر کار مامانش میگفت خیلی کارت سخته اینم همش میگفت نمیخوام برم سر کار دیگه

امروز تو خونمون مارگر بود شوهرم به رییسشون گفته میخوام برم به کارگرامون سر بزنم اونم گفته نرو این چند بار گفته باید برم اونم گفته نه شوهرم گوشیش رو کوبیده طرفش گوشیش خورده به دیوار تیکه تیکه شده و هر چی کاغذ بوده تو دفتر پاره پاره کرده اومده بیرون خیلیی حالم بده شوهرم با این اخلاقش ابوم رو همه جا برده  الان چی میشه بچه ها  اصلا دوس ندارم تو خونه تحملش کنم کاش بیان دنبالش بگن برگرد

یعنی منتظره پدر شما ماهانه پول بریزه به حسابش که کار نکنه

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1432
خودت ب رئیس زنگ بزن و بگو بگین برگرده

رییس بگه برگرده .پس فردا هر کارمندی این رفتارو بکنه بعدم رییس التماس کنه برگردید.کارو باید دو‌دستی چسبید 

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
1376
رییس بگه برگرده .پس فردا هر کارمندی این رفتارو بکنه بعدم رییس التماس کنه برگردید.کارو باید دو‌دستی چ ...

شوهرم خیلی بی مغزه میگه حقوق کم میدن کلی کار میکشن از ادم  شوهرم با اصافه کاری چهار تومن میگیره میگه کمه!!!

وای بنده خدا چرا اینجورین

بهش قرص امگا ۳ و ویتامین ای بده.خیلی ارومش میکنه

حق داری ناراحت باشی.اگ بیکار شد .ب مامانش بگو شما اقد تشویقش میکردید ک کار سخته و فلان .حالا خرج ما بدید

شوهرم خیلی بی مغزه میگه حقوق کم میدن کلی کار میکشن از ادم  شوهرم با اصافه کاری چهار تومن میگیره ...

بهش بگو بقیه جاها سفره هفت رنگ پهن نکردن.اجر قصد تغییر داره اول باید جایی دیگه مطمئن زیر سر بزاره بعد بیاد بیرون

چند وقت برو آوار شو سر زندگی مادر گرامش،تا هزینه هارو ببینه ،دیگه دلش واسه پسر جونش نمیسوزه😒انگار کارگره معدنه که کارش سخت باشه ،مهندس عمران سنگین ترین چیزی که جابجا کنه فکرکنم همون خودکارش باشه

1387
شوهرم خیلی بی مغزه میگه حقوق کم میدن کلی کار میکشن از ادم  شوهرم با اصافه کاری چهار تومن میگیره ...

شوهر من صبح تا ظهر تو پتروشیمی با اون هوای افتضاحش ک دایم سرفه میکنه.ساعت ۵ تا ۱۲ شب تو نانوایی پای تنور

چند وقت برو آوار شو سر زندگی مادر گرامش،تا هزینه هارو ببینه ،دیگه دلش واسه پسر جونش نمیسوزه😒انگار ک ...

خط کش مهندسیم گمونم هست اون دیگه رسما کمرشو خم میکنه

عزیزم من فکرمیکنم همسرتون بخاطر پرخاشگری باید حتما به روانشناس مراجعه کنن، ضمن اینکه باید روابطتون رو با مادرشون خیلی محدودتر کنید و هرزمان که راجع به شغل همسرتون نظر میدن شما هم محترمانه و با آرامش نظرتون رو اعلام کنید! مثلا بگید مامان جان هرکاری با شرایط سخت هم که باشه از بیکاری بهتره، یا مثلا بگید چاره ای نیست مرد توی خونه بمونه مریض میشه! یا هر حرف دیگه ای که نشون بده شما با نظر ایشون مخالفید

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند!
بهش بگو بقیه جاها سفره هفت رنگ پهن نکردن.اجر قصد تغییر داره اول باید جایی دیگه مطمئن زیر سر بزاره بع ...

خیلی احمقم زن این شدم دلش به دویست میلیون پولی که تو بانک داره و سه میلیون و خورده ای سود میگیره خوشه میگه فوقش بیکار شم باز یه پولی میاد دستم

امروز میگه من خیلیی فشار رومه  میگم چیه فشارت میگه فشار کاره فشار این خونه حالا به خونه یه نما زده میگه خیلی فشار رومه!!

1391