2737
2734
عنوان

نظرسنجی بترکونم یا نترکونم

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 32 پست

عزیزم بریانی نرو دیگ 

یه مدت بمونی برات عادت میشه دیگ چیزیی برات مهم نباشه گلم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
بیشتر تاپیکت همینن تازه معتاد شدم به گوشی نمیدونم چجوری مدیریتش کنم

ن بابا کجا همینه صدتا موضوع دیگه ای هست میتونی بری بخونی

مثلا این  خانوم میگه ک من عنوانو ک میخونم ردش میکنم 

واسه معتاد شدنم باید برنامه ریزی کنی و رو خودت کار کنی ک فقد وقتای بیکاری بیای

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه میگن بترکونم😂😂😂بعد اقدام بارداریمو چیکار کنم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2731

منم از نی نی سایت راضیم بستگی به خودت داره چطور استفاده کنی.فقط. زیاد میام تو سایت که کمش میکنم ....و سعی میکنم تو تاپیک خیانت و...ترم مگر اینکه پر بازدید بشه یه سر میزنم نه اینکه دنبال کنم ماجرا رو 

من یکی وشنیدم با کپسول پونیکا خوب شد

من تا نصفه خوردم دیدم خوب نشدم دیگه نخوردم😓

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

پس نمیترکونم از این به بعد کم منو میبینید چون میخوام حامله شم در این خصوص به دردم میخوره

2738
خوبع ده روز هم نشده و انقدر به خودت آسیب زدی😂😂

آسیب پذیرم🤣😐

همه میگن بترکون😐واقعا؟!!!!

عزیزم من از سال ۹۰ اینجا هستم، اینجا رو به عنوان یه اوقات فراقت دیدم، زیاد به حرفها توجهی نکردم، نظر هم ندادم جز مواقع ضروری، چون نمی‌خواستم با حرف و صحبتی از من ..خواسته یا ناخواسته، به زندگی کسی لطمه بزنم. 

از اینجا هم خیلی چیزها یاد گرفتم . البته مفید. تو ختم ها و چهله های گروهی که بچه ها گرفتن ، شرکت کردم. یکی از کور ترین گره های زندگیم، تو شرکت در ختم چله سوره یاسینی که یکی از بچه های اینجا گذاشته بود، باز شد. 

کلا اگه میخوای بمونی، نگاهت رو بهش عوض کن. زیاد تو بحر تاپیک ها و صحبت‌ها نرو‌ . اگه هم فکر می‌کنی به زندگیت لطمه میخوره. برو 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
2706