2726
عنوان

نظرسنجی بترکونم یا نترکونم

337 بازدید | 32 پست

این مدت تو نی نی سایت دوستان مجازی @مامان_کوچولو16ساله    

@ملودی20    

و خانوم همسایه و چند نفر دیگه پیدا کردم اما جدا از اینا از بعضیا در رابطه با تنبلی تخمدان کمک گرفتم اما نی نی سایت باعث شده به موبایل معتاد بشم و به شوهرم شک کنم همش تازه تپش قلبم گرفتم از بس واسه دوستان حرص خوردم حالا دو دلم به نظرتون بترکونم یا نه

تعداد رای : 50
نظرسنجی
بترکون
39
78%
نترکون
11
22%
ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

منم میخوام بترکم😂😂😂😂خیلی وسواس پیدا کردم همش تو نی نی سایت پلاسم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

@مامان_محمدمحسن    

@azarjunii    

از شمام نظر میخوام 

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

واقعا ادم عصبی میشه همش خیانت شوهرم سرکاره همش میکنم نکنه دروغ بگه نکنه خیانت کنه یرزو بهش گفتم اگه خیانت کنی فکر نکن به خاطر بچه پات میمونم از بس روانم هم ریخته هیج جوری هم نمیتونم برم از نی نی سایت سرگرمیمه خب

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  

میدونید جدیدا همش به شوهرم میگم چی حذف کردی تو گوشیت یا به اسم خانوما حساس شدم رمز گوشی از اول زندگی بم نگفته ولی حالا همش بش میگم میدونم چیزی قایم کردی چند دفعه هم قهر کردم

قبل ترکیده شدن بگو چه چیزهایی درباره تنبلی تخمدون یاد گرفتی اینجا

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

اخه من بخاطر تنبلی تخمدانم سرچ میکردم اینجا اومدم بعد محض سرگرمی عادت کردم

من جدیدا دیگه تو تاپیکای خیانت یا دعوای زنو شوهری نمیرم

عنوانو که میخونم میبینم اینجوریه رد میکنم..

چون بعده یه مدتی جذب میکنی و سره خودت میاد😓

میشه برا ارامش دلم یه صلوات بفرستی 😔                   خداجونم تنهام نذار😢💔

باید درست استفاده کنی ازش هر چیزی هم فواید داره هم ضرر باید خودت بتونی مدیریتش کنی ودرست ازش بهره ببری

وقتی شک میکنی به هسرت واسع چی میری تو تاپیکای طلاق و خیانت ؟

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
قبل ترکیده شدن بگو چه چیزهایی درباره تنبلی تخمدون یاد گرفتی اینجا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2860818/سلام-ی-روش-گیاهی-صددرصد-برای-تنبلی-تخمدان 

این تاپیکم

باید درست استفاده کنی ازش هر چیزی هم فواید داره هم ضرر باید خودت بتونی مدیریتش کنی ودرست ازش بهره بب ...

بیشتر تاپیکت همینن تازه معتاد شدم به گوشی نمیدونم چجوری مدیریتش کنم

2706