1265
1254
عنوان

نظرسنجی بترکونم یا نترکونم

247 بازدید | 33 پست

این مدت تو نی نی سایت دوستان مجازی @مامان_کوچولو16ساله    

@ملودی20    

و خانوم همسایه و چند نفر دیگه پیدا کردم اما جدا از اینا از بعضیا در رابطه با تنبلی تخمدان کمک گرفتم اما نی نی سایت باعث شده به موبایل معتاد بشم و به شوهرم شک کنم همش تازه تپش قلبم گرفتم از بس واسه دوستان حرص خوردم حالا دو دلم به نظرتون بترکونم یا نه

تعداد رای : 50
نظرسنجی
بترکون
39
78%
نترکون
11
22%
تنبلی تخمدان خر است     عاشق نقاشی ام          دهه هشتادی هستی بیا با هم بگپیم انگشتتو بزن رو دهه هشتاد

نباید توی زندگیت تاثیر بذاره اگه تاثیرش بده بترکون

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258

واقعا ادم عصبی میشه همش خیانت شوهرم سرکاره همش میکنم نکنه دروغ بگه نکنه خیانت کنه یرزو بهش گفتم اگه خیانت کنی فکر نکن به خاطر بچه پات میمونم از بس روانم هم ریخته هیج جوری هم نمیتونم برم از نی نی سایت سرگرمیمه خب

کاش یادمون نره چیزهایی که امروز داریم آرزوی دیروزمون بوده. خداجوووونم شکرت بابت همه چیز

میدونید جدیدا همش به شوهرم میگم چی حذف کردی تو گوشیت یا به اسم خانوما حساس شدم رمز گوشی از اول زندگی بم نگفته ولی حالا همش بش میگم میدونم چیزی قایم کردی چند دفعه هم قهر کردم

تنبلی تخمدان خر است     عاشق نقاشی ام          دهه هشتادی هستی بیا با هم بگپیم انگشتتو بزن رو دهه هشتاد

من جدیدا دیگه تو تاپیکای خیانت یا دعوای زنو شوهری نمیرم

عنوانو که میخونم میبینم اینجوریه رد میکنم..

چون بعده یه مدتی جذب میکنی و سره خودت میاد😓

زندگی جاریست..................................شایدم خاهرشوهر مادرشوهره  هرچی که هست از فامیل شوهره چون خیلی رو مخه  
1281

باید درست استفاده کنی ازش هر چیزی هم فواید داره هم ضرر باید خودت بتونی مدیریتش کنی ودرست ازش بهره ببری

وقتی شک میکنی به هسرت واسع چی میری تو تاپیکای طلاق و خیانت ؟

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏
قبل ترکیده شدن بگو چه چیزهایی درباره تنبلی تخمدون یاد گرفتی اینجا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2860818/سلام-ی-روش-گیاهی-صددرصد-برای-تنبلی-تخمدان 

این تاپیکم

تقصیر خودتونه خو میریم تاپیک خیانت میخونین جو میگیرتتون من اصلا اینجور تامیکا نمیرم هیچ تاثیر بدی روم نذاشته تازه خییلیم راضیم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه انشاالله درست دربیاد توروخدا واسه اینکه زودتربرم سرزندگیم واسم صلوات بفرستین❤عاشقتم باتموم وجودمE
باید درست استفاده کنی ازش هر چیزی هم فواید داره هم ضرر باید خودت بتونی مدیریتش کنی ودرست ازش بهره بب ...

بیشتر تاپیکت همینن تازه معتاد شدم به گوشی نمیدونم چجوری مدیریتش کنم

1264
بیشتر تاپیکت همینن تازه معتاد شدم به گوشی نمیدونم چجوری مدیریتش کنم

ن بابا کجا همینه صدتا موضوع دیگه ای هست میتونی بری بخونی

مثلا این  خانوم میگه ک من عنوانو ک میخونم ردش میکنم 

واسه معتاد شدنم باید برنامه ریزی کنی و رو خودت کار کنی ک فقد وقتای بیکاری بیای

یه دوش آب گرم🚿 یه لباس راحت 👚یه چایی تازه دم ☕️یه موسیقی ملایم 🎻 بــه درک که خیلی مشکلات حل نمیشه😏

منم از نی نی سایت راضیم بستگی به خودت داره چطور استفاده کنی.فقط. زیاد میام تو سایت که کمش میکنم ....و سعی میکنم تو تاپیک خیانت و...ترم مگر اینکه پر بازدید بشه یه سر میزنم نه اینکه دنبال کنم ماجرا رو 

برای سلامتی مامانم دعا کنید ..حالش خوب نیست تورو خدا دعاش کنید
1252