2703
2553
عنوان

خانما توروخدا بیاید یه لحظه

119 بازدید | 10 پست

خانما من هفته هفت بارداری هستم از طریق آی وی اف باردار شدم دوقلو .از همون موقع قرص استرادیول والرات ۲ مصرف میکنم روزی سه تا بود دکترم کردش روزی دو تا .حالا توی اینترنت دیدم که این دارو باعث نقص جنین میشه خدایی نکرده.اگر این طوریه چرا پس دکترم قطعش نکرده .خیلی نگرانم 

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزيزم ازت خواهرانه خواهش ميكنم هرچيزي رو تو اينترنت سرچ نكن. الان تو اينترنت سرچ كني علت باد معده ميزنه سرطان روده بزرگ. ول كن توروخدا از بارداريت لذت ببر

خداياشكرت....❤️ 
2720
عزيزم دكتر ي چيزي ميدونه كه ميگه ديگه نگران نباش

راست میگی باشه عزیزم اگر تو یه وعده اشتباها یه قرص دوبار مصرف کنم با اون یه قرص اضافی  اتفاقی برای بچم نمیوفته

عزيزم ازت خواهرانه خواهش ميكنم هرچيزي رو تو اينترنت سرچ نكن. الان تو اينترنت سرچ كني علت باد معده مي ...

آره میدونم اما ترس برم داشته 

2714
آره میدونم اما ترس برم داشته 

استرس و ترس از همه چیز بدتره،توکل برخدا کن،اونی بالایی وقتی دل کسیو شاد می‌کنه با بچه باز نمیاد اینجوری ازش بگیره،فقط اصلا ترس و استرس و ایمان داشته باش،و بهش فکر نکن چون به هرچی فکر کنی و هی بخودت تلقین کنی که نکنه بچه اینجوری بشه اونجوری بشه بدتره و اونجوری میشه.

استرس و ترس از همه چیز بدتره،توکل برخدا کن،اونی بالایی وقتی دل کسیو شاد می‌کنه با بچه باز نمیاد اینج ...

درست میگی یادم رفت یه لحظه که خدا بعد هشت سال دلمونو شاد کرد خداخودش همه بچه هارو حفظ کنه و بهشون سلامتی بده .بچه های منم همینطور .