1265
1292
عنوان

خانما توروخدا بیاید یه لحظه

103 بازدید | 10 پست

خانما من هفته هفت بارداری هستم از طریق آی وی اف باردار شدم دوقلو .از همون موقع قرص استرادیول والرات ۲ مصرف میکنم روزی سه تا بود دکترم کردش روزی دو تا .حالا توی اینترنت دیدم که این دارو باعث نقص جنین میشه خدایی نکرده.اگر این طوریه چرا پس دکترم قطعش نکرده .خیلی نگرانم 

نیست بر لوح دلم جز الف قامت دوست !

عزيزم ازت خواهرانه خواهش ميكنم هرچيزي رو تو اينترنت سرچ نكن. الان تو اينترنت سرچ كني علت باد معده ميزنه سرطان روده بزرگ. ول كن توروخدا از بارداريت لذت ببر

مينويسم برات مينويسم براي تويي كه هرلحظه منتظر سبز شدن وجودت درون وجودم هستم مينويسم براي تويي كه شدي تنها حسرت زندگيم مينويسم تا شايد روزي با ياداوريشون به خودم بفهمونم چقدر براي داشتنت تلاش كردم نه تلاش الكي ها تلاش دردناك. كاش ميشد دوته دونه تعداد اشك هارو شمرد تا ببينم در طور ماه و سال چند قطره اشك بخاطر نداشتنت از چشمم جاري ميشه كاش ميشد تو قلب باباييت بودمو ميفميدم اونم چقدر منتظرته... اگر بدوني چجوري داره پا به پاي من تلاش ميكنه.ماماني جونم ميشه تو به خدا بگي كه هرچي زودتر بذارتت تو دلم ميشه تو ازش بخواي؟ شايد دلش به حال تو رحم اومد😭خستم ماماني اونقدري خستم كه دلم نميخواد با كسي حرف بزنم و جايي برم اونقدري خستم كه دلم شكسته اونقدري حالم خرابه ... بيا عشق مادر بيا نفس مادر بيا عمر مادر جوونيمو گذاشتم براي بدست اوردنت قربونت برم اين رسمش نيستا. دوستان برام خيلي دعا كنيد😔

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291
عزيزم دكتر ي چيزي ميدونه كه ميگه ديگه نگران نباش

راست میگی باشه عزیزم اگر تو یه وعده اشتباها یه قرص دوبار مصرف کنم با اون یه قرص اضافی  اتفاقی برای بچم نمیوفته

عزيزم ازت خواهرانه خواهش ميكنم هرچيزي رو تو اينترنت سرچ نكن. الان تو اينترنت سرچ كني علت باد معده مي ...

آره میدونم اما ترس برم داشته 

آره میدونم اما ترس برم داشته 

استرس و ترس از همه چیز بدتره،توکل برخدا کن،اونی بالایی وقتی دل کسیو شاد می‌کنه با بچه باز نمیاد اینجوری ازش بگیره،فقط اصلا ترس و استرس و ایمان داشته باش،و بهش فکر نکن چون به هرچی فکر کنی و هی بخودت تلقین کنی که نکنه بچه اینجوری بشه اونجوری بشه بدتره و اونجوری میشه.

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1320
استرس و ترس از همه چیز بدتره،توکل برخدا کن،اونی بالایی وقتی دل کسیو شاد می‌کنه با بچه باز نمیاد اینج ...

درست میگی یادم رفت یه لحظه که خدا بعد هشت سال دلمونو شاد کرد خداخودش همه بچه هارو حفظ کنه و بهشون سلامتی بده .بچه های منم همینطور .