2726
عنوان

لطفااااا همگی یه صلوات بفرستین

71 بازدید | 12 پست

دوستای عزیزم لطفا برای حل مشکلم یه صلوات بفرستین. خیلی به دعاتون محتاجم . لطفا فقط ی صلوات بفرستین . ممنونم امیدوارم هرچی از خدا میخواین بهتون بده💜

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏

للـــــــــهُمَّ صَـــــــــلِّ عَلـــــــی مُحَــــــــــمَّدٍ وَ الِ مُحَــــــــمَّدٍ وَ عَجِّـــــــل فَرَجَــــــــهُم...

انشالله ک مشکلت برطرف بشه عزیزدل

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اَللـــــــــهُمَّ صَـــــــــلِّ عَلـــــــی مُحَــــــــــمَّدٍ وَ الِ مُحَــــــــمَّدٍ وَ عَجِّـــــــل فَرَجَــــــــهُم

اَللـــــــــهُمَّ صَـــــــــلِّ عَلـــــــی مُحَــــــــــمَّدٍ وَ الِ مُحَــــــــمَّدٍ وَ عَجِّـــــــل فَرَجَــــــــهُم

حلجت رواشی انشالله

للـــــــــهُمَّ صَـــــــــلِّ عَلـــــــی مُحَــــــــــمَّدٍ وَ الِ مُحَــــــــمَّدٍ وَ عَجِّـــ ...

ممنونم عزیزم . خدا بهترین هارو برات رقم بزنه😘

یه دختر دارم شاه نداره  صورتی داره ماه نداره  الهی دامن همه خانم های منتظر هر چه زودتر سبز بشه 🙏
اَللـــــــــهُمَّ صَـــــــــلِّ عَلـــــــی مُحَــــــــــمَّدٍ وَ الِ مُحَــــــــمَّدٍ وَ عَجِّـ ...

ممنون عزیزم خدا بهترین هارو براتون رقم بزنه😘

اللهم صلی علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 

ممنون عزیزم خدا بهترین هارو براتون رقم بزنه😘