2726
عنوان

خانمی ک‌قبل ازدواج دوس پسر داشته در حد رابطه....😬

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 111 پست

من تو همین سایت یکی رو میشناسم البته کاربره معروفی هست بگم همه میشناسینش یک جا گفت با همسرم دوس بودم اصلا دستامونم بهم نخورده بعد تو تاپیکه دیگه اومد گفت بوس و بغل داشتیم اونم تو ماشین.😐😏

نمیدونم چرا بعضیا میخوان بگن ما بچه پیغمبریم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا چه حد رابطه پیش رفتیم میشه بیشتر توضیح بدین 😁

ن مربوط ب من نیست من ازدواج کردم خودم

همینجوری پرسیدم

ی قضیه ای یک سال پیش اتفاق افتاد یاد اون افتادم....

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2728
من تو همین سایت یکی رو میشناسم البته کاربره معروفی هست بگم همه میشناسینش یک جا گفت با همسرم دوس بودم ...

منم میشناسم کسی که ادعای مذهب داره و همیشه هم به حجابش مینازه ولی تو خاطرات نامزدی از رابطه سطحی با همین شوهرش قبل ازدواج گفت.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
دقیقا منظورم همین بود ولی بد نوشتم بعضی دوستان بد متوجه شدن منظورم این بود ی دختر و پسر با هم دوست ...

من نمیدونم چه مشکلی دقیقا منظورتونه

ولی بهتره رابطه قبلی رو به همسرتون نگین برا هر دو و ازدواجتون بهتره جزییات رو ندونن

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
اره  به مشکل میخوری مثل من😕😕مخصوصا اگ شوهرتم دوست نداشته باشی

شما هم در حد رابطه....بود؟

چند وقته ازدواج کردی گلم؟

چرا کات کردین؟

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
منم میشناسم کسی که ادعای مذهب داره و همیشه هم به حجابش مینازه ولی تو خاطرات نامزدی از رابطه سطحی با ...

فکر کنم بدونم کی رو میگی..

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
بستگی به خودشون داره ولی من تو نسل جدید نمیشناسم کسی که قبل ازدواج رابطه نداشته باشه خیلیهاشون هم مو ...

الهی شکر که من و اطرافیان و دوستان و آشناهام در نسل جدید هنوز هم به خدا اعتقاد داریم و زنا رو گناه کبیره میدونیم و انجامش نمیدیم

منم فقط تو نی نی سایت دیدم که انقدر راحت قبح گناه رو میشکنن و عادی و معمولی جلوه میدن اونم گناه کبیره ای مثل زنا ....

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
منم میشناسم کسی که ادعای مذهب داره و همیشه هم به حجابش مینازه ولی تو خاطرات نامزدی از رابطه سطحی با ...

نامزد بودن خب .خودم با رابطه تو نامزدی مخالفم ولی نمیشه به بقیه خرده گرف که .محرم بودن

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
چه مشکلی

خب بالاخره وقتی در حد س.ک.س با یکی پیش بری بعدا ک‌ با ی نفر دیگه ازدواج کنی هیچ مشکلی در پیش نداره؟

اگه شوهرش ی روز بفهمه چی؟

2706