2703
2553
عنوان

خانمی ک‌قبل ازدواج دوس پسر داشته در حد رابطه....😬

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 111 پست
اگ پسر هم رابطه داشته بود قبل ازدواج ن مشکلی نیس مث همن دیگ

ن همسرش حتی دوس دخترم نداشته باشه...

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

اگه منظورت دوستیه ک عاشقش هم شده باشی بعدجداشده باشی چرا😕😕خیلی اثربدی داره بعضی اوقات به یادشی اهنگ گوش میدی تو فکرش میری جای ک باهاش رفتی وقتی میری گریت درمیاد😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به خودشون داره ولی من تو نسل جدید نمیشناسم کسی که قبل ازدواج رابطه نداشته باشه خیلیهاشون هم مو ...

این‌چه حرفیه میزنید اخه؟

تو نسل جدید همه زنا میکنن یعنی؟

تهمت نزنید.زنا گناه کبیره هست 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
قانع شدم شدیدا✋😅

😁😁وقتی تجربه کردم میام میگم

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2720
بستگی به خودشون داره ولی من تو نسل جدید نمیشناسم کسی که قبل ازدواج رابطه نداشته باشه خیلیهاشون هم مو ...

دقیقا..

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
ن همسرش حتی دوس دخترم نداشته باشه...

خب ب پسرع باید بگه دیگ اگ اوکی بودن ک هیچ اگ ن ک دختره هم خودشو هم پسر مردم رو بدبخت نکنه

این لحظه ها مال مان‌ بله یه جوری باش که انگار بار اخره به اینی که داری قانع باش خره
این‌چه حرفیه میزنید اخه؟ تو نسل جدید همه زنا میکنن یعنی؟ تهمت نزنید.

گفتم من کسی با این مشخصات نمیشناسم.‌نگفتم همه دنیا رو میشناسم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2714
این‌چه حرفیه میزنید اخه؟ تو نسل جدید همه زنا میکنن یعنی؟ تهمت نزنید.

موافقم 

حرف درستی نیست

اکثر وقتا ادم با کسایی مث خودش رفت و امد داره ۴ک میکنه بقیه مردمم همونجورن

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
اگه منظورت دوستیه ک عاشقش هم شده باشی بعدجداشده باشی چرا😕😕خیلی اثربدی داره بعضی اوقات به یادشی اهن ...

دقیقا منظورم همین بود ولی بد نوشتم بعضی دوستان بد متوجه شدن

منظورم این بود ی دختر و پسر با هم دوست بوده باشن و رابطه داشته باشن بعد کات کنن دختره با ی پسر دیگه ازدواج کنه....

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

چرا تونظرتون کلمه زنا ندیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    

موافقم  حرف درستی نیست اکثر وقتا ادم با کسایی مث خودش رفت و امد داره ۴ک میکنه بقیه مردمم همون ...

بله درسته. البته من با خیلیها در ارتباطم. همه نوع قشری

ضمن اینکه آدمای دوروبر من صادقن. مثل بقیه جانماز آب نمیکشن و پنهونی کارشونو بکنن. یه آمار از دبیرستانهای دخترونه شاید بیشتر قانعت کنه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

الان اکثرا دوستن باهم رابطه هم دارن ازدواج هم میکنن خوشبخت هم میشن  البته موارد ناموفق هم هست بینشون 

کلا مهم اینه دونفر ادم زندگی هم باشن واقعا در این صورت خوشبخت میشن فارغ از نوع روابط گذشته 

حالا اینکه درسته یا نه دیگ ب عقاید طرف برمیگرده.

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2706