1147
1267

بنظر شما بعد ازدواج با همسرش مشکل نخواهد داشت؟

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

تا حالا شوهر همچین آدمی نشدم نمیدونم

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1258

دوستیشو ادامه نده نه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

نه چ مشکلی. البته خودم تجربه نکردم رابطه خیلی خصوصی ولی فک کنم اگر ازدواج درست باشه هیچی باعث مشکل نمیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو آن گل مریمِ سپیدی بی تو دلم شوری و امیدی دیگر به دنیا ندارد...🌸💮
1221

بستگی به خودشون داره ولی من تو نسل جدید نمیشناسم کسی که قبل ازدواج رابطه نداشته باشه خیلیهاشون هم موفقن تو ازدواج و متعهد. فقط تو نی نی سایت همه مریم مقدسن.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
1257
اگ پسر هم رابطه داشته بود قبل ازدواج ن مشکلی نیس مث همن دیگ

ن همسرش حتی دوس دخترم نداشته باشه...

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁

اگه منظورت دوستیه ک عاشقش هم شده باشی بعدجداشده باشی چرا😕😕خیلی اثربدی داره بعضی اوقات به یادشی اهنگ گوش میدی تو فکرش میری جای ک باهاش رفتی وقتی میری گریت درمیاد😭

بستگی به خودشون داره ولی من تو نسل جدید نمیشناسم کسی که قبل ازدواج رابطه نداشته باشه خیلیهاشون هم مو ...

این‌چه حرفیه میزنید اخه؟

تو نسل جدید همه زنا میکنن یعنی؟

تهمت نزنید.زنا گناه کبیره هست 

برای حاجتم یه صلوات میفرستی؟
قانع شدم شدیدا✋😅

😁😁وقتی تجربه کردم میام میگم

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
بستگی به خودشون داره ولی من تو نسل جدید نمیشناسم کسی که قبل ازدواج رابطه نداشته باشه خیلیهاشون هم مو ...

دقیقا..

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم،در واقع تنها توشه اخرتمه😅
1252