2733
2734
عنوان

میخام برم اموزش رانندگی باتجربهابیاین🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 35 پست
بعده دوبار امتحانوخوب دادی؟دیگ هول نشدی؟

دوباره اول قرص نخورده بودم ولی بار سوم قرص پروپرانول خوردم انقد اروم بودم همون اول قبولم کرد😂

دوبار اول استرس داشتم دستپاچه شده بودم فک میکرد مسلط نیستم که انقد هولم ولی بار سوم که قرصو خوردم انقد خوب بودم که سریع قبول کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوباره اول قرص نخورده بودم ولی بار سوم قرص پروپرانول خوردم انقد اروم بودم همون اول قبولم کرد😂 دوبا ...

قرص چیه😂😂؟

اسم قرص😍🤣

#_دیــراومــدی نخــواه زودبــرو😏                  کاربر جدیدنیستم باو😢
2728

ببین همه حرفا رو ول کن

اول تمرین دوم تمرین سوم تمرین

مربی ام خیلی مهمه ، بین دوست و اشناها بپرس مربیشون کی بوده اگه راضی بودن پیش مربی اونا برو 

باااازم میگم تمریییین یادت نره

دوباره اول قرص نخورده بودم ولی بار سوم قرص پروپرانول خوردم انقد اروم بودم همون اول قبولم کرد😂 دوبا ...

قرصه معجزه میکنه؟ چی هس ؟😂😂من ۳ شنبه ازمون افسر دارم بار اول 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738
برا من معجزه😐 من خيلي استرسيم ولي قبل امتحان يدونه خوردم اينقدر ريلكس بودم خودمم باورم نميشد😁

داروخونه بدون نسخه میده؟؟😜😜 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
قرصه معجزه میکنه؟ چی هس ؟😂😂من ۳ شنبه ازمون افسر دارم بار اول 

اره بابا معجزه میکنه حتما قبل امتحان بخور با ارامش امتحان بدی

پروپرانول ضد تپش و اترس به داروخونه بگو بهت میده

اره بابا معجزه میکنه حتما قبل امتحان بخور با ارامش امتحان بدی پروپرانول ضد تپش و اترس به داروخونه ب ...

مرسی گلم از الان یکم ناارومم ..میگم امتحانم صبحه چندساعت جلوتر بخورم؟😄

ببین گلم اول ک‌مربی باحوصله ای روانتخاب کن دوم خوب به حرفاش دقت کن توجه کن چی میگه سو م ک حسابی تمرین کن پنج جلسه ک بامربی رفتی بایه ماشبن دیگ باکسی بروتمرین کن بعدم فق ط تمرین وتمرکزودقتتوبالاببرواینک اصلااسترس نداشته باش من همه امتحاناتموباراول قبول شدم اینک‌میگن افسرباراولوردمیکنه الگی میگن من خودم باراول قبول شدم 

2706