2726
پس يعني مسافرت هم باهم نميريد ديگه؟؟ بعد از اين خواهركوچولو يا برادر كوچولو باهاتون ميفرستند كه وقت ...

آره دقیقا .

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
خدا نگه داره واستون😂😂😂😂😂

😂😂😂😂

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی تا روز عروشی عین غریبه ها دست هم رو هم نمیگیرید؟

وا معلومه كه ميگيريم بوس هم ميكنيم بيرون ميريم بفهميم هيزه ؟خسيسه ؟ زن دوسته يا نه

خانوادش چطورن سالمه يا نه؟اخلاقه هم كاملا دستمون بياد اما ازون كارها نميكنيم 😁

خیلی خوبه .به نظر من این جوری بهتره. یکی از دوستای من کرمانی بود همیشه می گفت شما چطور اجازه میدین د ...

حالا بیاد بمونه ما قول میدیم اتفاقی هم نیفته  

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2728
😂😂😂😂😂😂 کارای خوب کردیم بعدش😂😂😂

آفرین چقد شما با تربیت هستید

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐

ولی بعد عقد دیگه زن و شوهرین الان دخترا با دوست پسراشون همه جور رابطه دارن دبگه ابن چه فازیه که زن و شوهر نباید بهم دست بزنن اینا گناه داره چیزی که خدا حلال کرده بنده خدا حروم کنه 

وا معلومه كه ميگيريم بوس هم ميكنيم بيرون ميريم بفهميم هيزه ؟خسيسه ؟ زن دوسته يا نه خانوادش چطورن سا ...

خوبه باز بوس و اینا جز همون کارا حساب نمیشه وگرنه فایده نداشت

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
اينجوري كه سخته كه آدم احساس ميكنه اسير شده

نه اتفاقا شیرینهای خودشو داره .من که خیلی خوشحالم و راضی ۷فروردین ۸۸ عقد کردم ۱۰ تیر ۸۸ عروسی .خدا رو شکر داریم به دهمین سالگردمون میرسیم خیلی زندگی خوبی هم داریم و واقعا خوشبختیم.همسرمم پسر خاله م هستن.

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

من شنیدم مشهدیا رسم دارن تو عقد داماد اخر هفته ها بره خونه پدر خانم .و رابطه هم دارن .و اگر داما ی نره خانواده عروس بهشون برمیخوره . میگن دخترمون مگه عیبی داره.. درسته؟!!! مشهدی داریم ؟ 

خوبه باز بوس و اینا جز همون کارا حساب نمیشه وگرنه فایده نداشت

ببين من اون موقع خيلي سختمون بود 

اما الان ميفهمم خيلي به نفعم بود كلي براي شب عروسيمون ذوق داشتيم هردومون

هميشه ميدونستم اگربه تفاهم نرسيم يا مثلا اخلاق بدي ببينم كه برام غير قابل تحمل باشه به راحتي بهمش ميزنم اما اگر عقد كردي بايد دادگاه بري و دستت يكم بسته ميشه

2706